Järjehoidjad

11x11

Alternatiivsed nimed: Football Manager

11x11 online mäng - see on väga populaarne jalgpalli manageri mäng, kus saab peatreener oma jalgpallikoondis. Osale mängus 11x11 on järgmine: valid partitsiooni "mängida" ja mine registreerimise leht 11x11. Sellel lehel mängida 11x11 online, peate sisestama kasutajanime ja e-posti aadress, parool, vali server, sugu, keelt, elukohariik ja käsk ja vajuta "Registreeru".

Enne kui sa mängid mängu online 11x11, see on oluline teada, et mängijatel jalgpallikoondis on kogum omadusi, mis mõjutavad tulemust mängu:

In 40 aastat, ei osale enam jalgpallivõistlusi.

Game 11x11 Internetis annab liikmetele jalgpallikoondis nii erilisi oskusi

11x11 onlaini põhine jalgpalli manageri on olulisi eeliseid võrreldes teiste sarnaste mängud. Esiteks onlaini põhine jalgpalli manageri mäng 11x11 on väga lihtne oma eeskirju saab lahendada väga kiiresti, kulutades vaid paar minutit. Ja teiseks, kogu oma lihtsuse, 11x11 Internetis küllastab sa selle suure jalgpalli lõbus mängida 11x11 võrgus ei lase sul lahkuda arvuti, mis on, miks ta on muutunud nii populaarseks seas internetikasutajaid.

11x11 registreerimine võimaldab teil luua jalgpallikoondis 18 mängijat. Sa pead välja töötama strateegia ja taktika edendamine, sest meeskond üldiselt ja eriti konkreetse mängija. Online Game 11x11 paneb sind eesmärk on võita nii palju mängu, võites konkurente. 11x11 mängida edukalt, siis on vaja ehitada staadione ja ümberpaigutuste, pakub koolitust, sõprusmängud ja kulminatsioon mäng - auhinna turniiridel.

Olete hoolimatu, emotsionaalne ja valmis juhtima oma jalgpallikoondis võidu? Start mängib 11x11 kohe!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more