Järjehoidjad

4Sight

Alternatiivsed nimed: 4-kohaline, 4 sigt

4Sight mäng sci-fi seade.

B 2019 valmistub küberpunkti žanris mitmevõrra kliendi taktikalise strateegia väljastamiseks. 4Sight on mäng, mille on välja töötanud Shadow Masters Studio ja mille Travian Games GmbH avaldas kahetuumalise protsessoriga arvuti, vähemalt 4 GB OP, 3 GB videokaardi ja Win 7 installitud; 8 või 10. Enne tulevaste futuristlike maailmade käivitamist peavad mängijad 4Sight allalaadima ja alles siis osalema PvP lahingutes reaalajas. Hajutatud mänguasja ühekordseks ostmiseks.

Tut esindas mitte nii kaugele tulevikku, kuigi, vaadates tegelaskuju ja tegutsemiskohta, ei saa öelda. Pigem arvatakse, et see on alternatiivne või paralleelne reaalsus, kus tugevaim ellu jääb. Nagu juba mainitud, toimub online-lahing tegelikke mängijaid ja seetõttu on võitja see, kes on oma sõdurit paremini pumpanud ja teab palju taktikast. Lisaks tuleb neid valida kuue erineva klassi esindajatega. Iga vormiriietuse ja relvade osa saab täita omal äranägemisel. Loomulikult on need järk-järgult kättesaadavad, et asendada täiuslikumaid või parandada olemasolevaid võimalusi. Nii saate alati kursis viimaste sündmustega ja saada juurdepääsu värskendustele, tutvustustele ja boonustele. Linnas ei kao opositsioon klannide vahel, kes soovivad luua ühtset jõudu kogu territooriumil. Alustades mängust 4Sight, peavad tihti käed olema. Nii et võit oli sinu kõrval, peate mitte ainult mõtlema läbi taktikaid, vaid ka oma väikest armeed õigesti kujundama. On palju mõistlikum, kui lahku koosneb erinevate oskuste ja oskuste esindajatest, kes on valmis igas olukorras tõhusalt tegutsema. Mõnikord on eelistatavam võidelda, mõnikord on tervisele kasulikum kaugemal töötada. Sniperid on võimelised märkimisväärset kahju tekitama snipingu abil, samas kui samurai suudab jääda silmapaistmatuks ja surmavaks, püüdes kergesti jõuda kohtadesse. Forsyth on varustatud mitmetasandiliste kaartidega ning seal on alati avatud tsoonid ja varjualused, kus on mugav püüniste korraldamine. Kuid see idee võib tulla vaenlase juurest, nii et valvsus ei kahjustaks, et mitte lubada seatud lõksu. Seiklustest lähtuge, valmis tegutsema kiiresti, vastates vastaste tegevustele spetsialistide selguselt. Pidage meeles, et võitjat ei jää ilma tasu maksmata.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more