Järjehoidjad

Üheksa maailma

Alternatiivsed nimed: Asgard

mängu Üheksa maailma: on raske olla Jumal.

Turnil põhinevad strateegiad nõuavad eesmärgi saavutamiseks selget tegevuskava. Igal mänguasjal on oma omad, kuid kui te olete fantaasia fänn, siis on Skandinaavia müütide nõrkus, jumaldan MMORPG-d ja ei karda vastutust, mäng Nine Worlds on loodud teie jaoks. Asgardi lõhkuvad iidsed jumalad ja mõned kuulutavad head, teised kalduvad inimesed kurja asendisse. Pikaajaline katkestus tõi kaasa sõja ja kuigi see kahanes, kerkisid mõned kuumad kohad sageli üles ja üks peab olema täielikult relvastatud, et vaenlase rünnakut tõrjuda. Milline tee meelitab teid - rahumeelne naabruskond mängijatega või rüüstamine, salakaubavedu, rüüstamine ja vangistus? Alusta üheksas maailmas, et mängida, ja võta üle linn, et tuua see oma hiilguse ja jõukuse juurde, valides oma strateegia. Te saate privileege ja volitusi, võimalus kasutada kõiki võimalusi võidu suunas on teie valik.

Kui mängida on üheksa maailma kogenud mängijana, mäleta algajatele tutvustavat õppetundi hoolikalt. Kuvatakse võimalikud toimingud, juhtimismeetodid ja seaded. Pärast sellist põhjalikku koolitust, kõik kahtlused, küsimused kaovad ja te mõistate mõningaid nippe:

 • Novichkam peidab oma linnas paremini, kuni nad jõuavad. Olge majanduse ülesehitamisel ja armee arendamisel ning tugevnenud, rünnake naabreid.
 • Isiklikult saate ainult sõdureid pumpada ja nad võitlevad automaatselt.

Elektroonika linna jaoks on väga oluline ja on vaja saada ressursse ja toota kaupu rohkelt, et armee oleks kõigis punktides rahul. Oodake regulaarselt bandiitide külastamist, kes ründavad, röövivad, murdavad ja lahkuvad oma linnast rüüstamisega. Kiirusta tagastama ettevõtte ja kaevanduse töötingimustes, et taastada riigikassasse sisenevate kaupade voog. Kui sa tahad oma naabritega tagasi pöörduda, saate seda teha, andes oma armeele käsu, kuid tehke seda ainult siis, kui olete kindel oma enda paremusest.

Lõpeta oma kangelane.

Alustagem sellest, et te ei kontrolli mitte kindlat iseloomu, vaid kogu linna koos kõigi infrastruktuuridega, sealhulgas armeega. Samas saate palgata viiest võistlusest sõdureid:

 • Magi
 • Immortals
 • hiiglased
 • Elves
 • Dwarfs

Puudused, mis tekivad igale liigile omaste voorustega. Näiteks hiiglased hirmutavad päkapikke, kuid nad on madalamad kui päkapikud ja need jäävad kääbuste rünnaku alla. Uurige iga iseloomu omadusi, moodustage nende relvastatud üksus ja ärge unustage pidevalt osaleda selle parandamises. Seda tegeleb iga mängija oma territooriumil, kui registreerimine on üheksa maailmaga taga. Kangelastel on ka kategooriad vastavalt värvi määratlusele:

 • Orange
 • Violet
 • Red
 • Blue

punast on kõige võimsamad ja haruldased isendid, vastupidi, sinised tähemärgid kuuluvad weaklingidesse, kuid neid saab demonstreerida kangelaste hinge kokkupaneku alusena ning neid on vaja kõrgete indeksitega kangelaste valimisel. Hinge saab kasutada ka kangelaste võimu suurendamiseks ja kui sa tõstad kõik omadused kõrgematele tasemetele, muutub see kõige väärtuslikumaks sõdalaseks, kes suudab hajutada terve vaenlase armee.

Üheksa maailma

iPlayer on suurepärane brauseripõhine strateegia, kus saate täita oma Napoleoni plaane, luua liit, hävitada kohutavad ülemused, võtta kõrgeima taseme, teenida kasulikke boonuseid, laiendada oma linna piire. Kuid kõige tähtsam on taevase torni vallutamine, kus ainult kõige väärtuslikum saab ronida, murdes kõik 100 korrust.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more