Järjehoidjad

Ruum piiramatutele

Alternatiivsed nimed:

A Space for the Unbound on väga lahke mäng, see on suurepärane RPG nii teile kui teie arvutile. Siinne graafika on koomiksistiilis, mis meenutab 90ndate klassikalisi mänge. Kõik tegelased on kauni häälega, muusika on meeldiv ja ei häiri isegi siis, kui oled kaua mänginud.

Mäng toimub Indoneesiast inspireeritud kohas, kuid mitte elavas suurlinnas, vaid väikeses provintsilinnas. Selles külas on väike kool, kus õpivad üleloomulike võimetega poiss ja tüdruk. Mäng räägib nende suhetest ja raskustest, millega armunud teismelised silmitsi seisavad.

Teid ootab palju muresid:

  • Ava saladused
  • Ületage depressioon
  • Suhtle teiste mängus elavate tegelastega
  • Koguge kasside kollektsioon, kellel on mängus palju

Mängu peategelaste Atma ja Raya suhetes tekkisid raskused, kuna nende ühine koolitee on lõppemas. Aidake neil sellest suhtekriisist üle saada ja üksteist paremini tundma õppida.

Mäng on väga rahulik, ilma inimeste agressioonita. Sellel on aktiivsed tegevused, mis on seotud ärganud salapärase jõuga, mis ohustab linna olemasolu. Enamasti ootavad teid ees arvukad dialoogid, nii et kui teile lugeda ei meeldi, peaksite ilmselt mängima midagi muud. Peamiselt tüdrukutele meeldib A Space for the Unbound mängimine, kuid võib-olla mängivad seda ka mõned poisid, kuigi nad seda tõenäoliselt ei tunnista.

Linnas on palju mõistatusi ja saladusi, mida tuleb elanikega suheldes lahti harutada. Teel tegelased lähenevad ja hakkavad üksteist paremini mõistma. Siin näete palju kauneid maalilisi maastikke koos huvitava arhitektuuriga. Sõna otseses mõttes näeb iga kaader välja nagu päris pilt.

Detektiivilugu, mida mäng jutustab, mitte liiga segane ja keeruline. Põhimõtteliselt räägib süžee peategelaste tunnetest, kes läbivad koos ohtlikku seiklust.

Mängu tegevus viib teid üheksakümnendate Indoneesia tagumikku. Uurige, kuidas inimesed siis nendes kohtades elasid. Vestelge tegelastega, kellega kohtute, ja sukelduge sündmustesse, mis toimusid nende minevikus.

Mängu atmosfääri loob suurepärane muusikavalik, selle eest hoolitses andekas helilooja Masdito Ittou Bakhtiar. Tänu muusikalisele kujundusele saate täielikult mängu sukelduda ja unustada mõneks ajaks pärismaailma olemasolu. Jälgige aega, vastasel juhul võite veeta mängus plaanitust rohkem aega. Lihtne on end kaasa haarata.

Veetke paar õhtut armsate kasside ja armsate peategelaste seltsis. Päästke linn surmast ja saage teada, et elu ei lõpe kooli lõpuks, vaid vastupidi, see alles algab.

A Space for the Unbound tasuta allalaadimine arvutisse, kahjuks ei saa te seda teha. Mängu saab osta Steami portaalist või arendajate ametlikult veebisaidilt. Arendajad pole ahned ja müüvad oma loomingut üsna sageli väikese raha eest soodushindadega.

Hakkake mängima kohe ja avastage Indoneesia provintsilinna saladused!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more