Järjehoidjad

Täielik sõjasaaga: Britannia troonid

Alternatiivsed nimed:

A Total War Saga: Thrones of Britannia on klassikalises stiilis reaalajas strateegiamäng, mis viib teid keskaegse Suurbritannia avarustesse. Saate mängida A Total War Saga: Thrones of Britannia arvutis. Mängu graafika on kvaliteetne ja üsna realistlik, suumides näete üksikasjalikult kõiki hooneid või sõdalasi. Häälnäitlemine on hea koos meeldiva muusikavalikuga.

Keskajal oli Suurbritannia ebakindel koht, see jagunes väikesteks kuningriikideks ja igal troonil oli oma valitseja. Teie ülesanne on ühendada kogu Suurbritannia territoorium ja selleks peate vallutama teisi valitsejaid.

A Total War Saga: Thrones of Britannia alguses aitavad mängu loojate näpunäited teil mõista juhtnuppe ja mängu liidest. Pärast seda ootab teid ees raske tee.

Mängus on palju ülesandeid:

  • Võitlus oma kuningriigi jaoks vajalike maade ja ressursside kontrolli eest
  • Ehitage linnadesse uusi hooneid ja täiustage olemasolevaid
  • Arendage teadust, et saavutada tänu sõjamasinatele oma vastaste ees eelis
  • Laiendage oma armee suurust ja täiustage oma sõdurite relvi
  • Hävita vaenlase lahinguüksused, mida saavad juhtida nii AI kui ka teised mängijad mitme mängijaga režiimis

See on väike nimekiri ülesannetest, mis peate täitma mängus A Total War Saga: Thrones of Britannia PC.

Olemas on

mängurežiimi, teil on alati midagi teha.

Kohaliku kampaania lõpuleviimine on hea koht alustamiseks. See võimaldab teil omandada kõik vajalikud oskused, enne kui hakkate veebis silmitsi seisma.

Lugu edenedes on teie ülesandeks võimule saada ja Suurbritannia teie juhtimise alla ühendada. Eesmärgi saavutamiseks on mitu võimalust, mille valite mängu käigus, otsustate ise.

  1. Vallutage kõik maad, alistades sõjaliste vahenditega teisi valitsejaid
  2. Ehitage arhitektuurseid struktuure, mis teevad sinust suurima valitseja
  3. Saavutage majanduslik jõud ja kasutage diplomaatiat
  4. Saage edasi teaduse ja tehnoloogilise arengu kaudu

Edu ühelgi neist aladest tagab teile võidu. Kui mäng on liiga lihtne või, vastupidi, raske, muutke seda parameetrit seadetes.

Võitluses teiste mängijate vastu võite silmitsi seista kogenumate komandöridega, kuid ainult tugevamate vastastega võideldes õpite oma armeed paremini juhtima.

Lahingud toimuvad reaalajas, hästi kindlustatud linna on palju keerulisem rünnata ja peaksite hoolitsema piiramismootorite eest, vastasel juhul võite kaotada palju sõdureid ega saavutada edu.

Enne mängu alustamist peate alla laadima ja oma arvutisse installima A Total War Saga: Thrones of Britannia. Internetti läheb vaja ainult mitme mängijaga režiimis.

A Total War Saga: Thrones of Britannia tasuta allalaadimine arvutisse, kahjuks see ei tööta. Mängu saate osta Steami portaalist või ametlikult veebisaidilt.

Hakkake mängima kohe, et muuta paljud väikesed kuningriigid üheks maailma tugevaimaks osariigiks!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more