Järjehoidjad

Ace Defender: Dragon War

Alternatiivsed nimed:

Ace Defender: Dragon War on ebatavaline mäng, mis ühendab jõudeoleku rpg ja tornikaitsja žanrid. Mäng ei saa kiidelda tippgraafikaga. Sellest hoolimata on kõik tehtud üsna kvalitatiivselt, pilt on meeldiv. Efektide ja animatsioonidega on samuti kõik hästi, neid on mõõdukalt ja need ei häiri.

Ace Defender: Dragon War mängimiseks alustate nime ja profiilipildi valimisel tavapärasest protseduurist.

Mäng on tähelepanuväärne eelkõige selle poolest, et tegemist on kahe mänguga ühes. Te ei väsi mängimisest, sest mängus on kahte erinevat tüüpi kaklusi.

Kangelased jagunevad kolmeks fraktsiooniks

 1. Loodus
 2. Jumalik valgus
 3. Kuuvari

Peate moodustama oma viiest kangelasest koosneva meeskonna. Arendajad jätsid teile vihjena kolm võimalust ja siis peate ise välja mõtlema, kuidas sobivaid võitlejaid valida. Igal sõdalasel on kaks rida võimeid. Üks tuum, mis koosneb mitmest ainulaadsest oskusest? pluss laoruumid. Teine on mõeldud tornikaitsjate võitlusteks. Taseme tõustes saate parandada kõiki oskusi.

Mängu avalehel näete kaarti, kus on palju mängus toimuvaid tegevusi, kuid mitte kõik pole esimestest tasemetest saadaval. Mõne avamiseks peate saavutama teatud taseme.

Mängus saadaolevate asukohtade loend on allpool.

 • Taevaloss.
 • Arena.
 • Arena of Kings.
 • Aardejaht.
 • Tühjus kuristik.
 • Maagilised varemed.
 • Koidukilp.
 • Katsetorn.

Kõigis neis kohtades on palju taset, mille läbimisel võid saada kangelasekaarte, kulda ja kogemusi. Nagu ka kristallid, mis on mängu kõige väärtuslikum valuuta.

Muidugi on mängus gilde ja haaranguid. Ekspeditsioon paljudes kohtades.

Mängu areen on pisut ebatavaline ja sellel on kaks režiimi. Üks on see, kui teie kangelased võitlevad otse. Teine - milles teie ülesandeks on selgitada välja võitja kahe meeskonna vahelises lahingus. Mõlemal juhul ootavad teid võidu eest huvitavad auhinnad.

Kaks võitlusrežiimi, üks on tavaline jõudeoleku rpg-lahingurežiim, kui vaenlaste meeskond astub teie võitlejatele vastu. Teine on tornikaitsja stiilis. Sel juhul võitlevad teie meeskonna sõdalased vaenlase üksuste hordiga. Lahingu alguses asetate väljakule ainult ühe, hiljem saate vaenlaste hävitamisel saadud punktide eest meelitada lahingusse ülejäänud oma võitlejad. Sel juhul on sinu ülesandeks hoida vaenlased eemal kristallist, millel on 10 eluühikut. Kui kristall hävib, loetakse lahing kaotatuks.

Saadaval lahingu ja kiiruse muutmise ajal, igaüks saab valida endale meelepärase.

Igapäevase mängu sisenemise eest on boonuseid. Kauplusi on mitu. Liit, areen, lahustumine, loomade illusioonid ja veel mõned.

Mängu mängitakse üsna mugavalt ka ilma raha investeerimata. Kui soovite arendajaid tänada, võite midagi osta ja arendust veidi kiirendada.

Ace Defender: Dragon War tasuta allalaadimiseks Android saate otse siin, klõpsates lehel oleval lingil.

Mäng väärib tähelepanu kahe erineva žanri ebatavalise kombinatsiooniga, hakake mängima kohe ja veenduge ise!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more