Järjehoidjad

Ace Combat Assault Horizon

Alternatiivsed nimed: Ace Combat Assault Horizon

Süsteemi nõuded:

Protsessor: Intel Core 2 Duo @ 2. 2 GHz / AMD Athlon 64 X2 5000 +

OOZU: 2GB

Videokaart: 512 MB

Disk Space: 16 GB

Ace Combat Assault Horizon - arcade lennunduse simulaator, mis jätkab traditsiooni üks kauakestnud seeria žanr. Ace Combat Assault Horizon mängivad mitte väga kauges tulevikus, täpsemalt 2015. Peategelane mängu, kolonel Bishop, juht eskadron relvajõudude ÜRO sooritab mõnd muud toimingut hävitada radikaalne jõugu nimega "kõrilõikaja" juhiste kohaselt ühendatud jõududega Vene õhujõud ja NATO. Järgmise lennu lennuk ilmus välja kuhugi, shark suu värvitud pardal lööb teda ja piiskop sunnitud väljutamist ja vahepeal lennuk hai teeb pöörde ja võtab kaitsetu piloot RAM. See lugu võib lõbustada kedagi, kuid mängu Ace Combat Assault Horizon ei ole nii lihtne, ja see lips - vaid unistus peategelane, kuid reaalsus on see, et vapper piloot võitlevad mässulised kusagil Põhja-Aafrikas, kuid paljud sündmused oma unistuste algus tõeks päriselus piloot.

Mäng

Karjamaa arcade viimase seeria annab tema taotluse uhke tiitli lennusimulaatoril, kuid tundub, et Ace Combat Assault Horizon ja see ei olnud vajalik. Kontrolli mängu lihtsam saada ehitatud ja põhirõhk on dünaamika, mitte ehtne. Näiteks Ace Combat Assault Horizon lennuk või osta mõned fantastiline keha komplektid ja relvad ei ole suuri probleeme, kogu tegevus leiab aset kummaline konflikt, kus võitlevad koos Vene ja NATO pilootide ja peamine vaenlane on organiseeritud kuritegelik Venemaalt mahukas nimi "kõrilõikaja". Kuid mäng Ace Combat Assault Horizon on kõigepealt osa sarjast, mis toimub planeedil Maa, mitte fantaasiamaailmas kummaline maailmajagudes, kuid on vähem tuttav lennukeid. Ace Combat Assault Horizon saab mängida mis tahes õhusõiduki pardal, mis on loodud reaalseid näiteid ja isegi säilitada täisnimi mudelid, samuti USA sõjaväe helikopterid või vene päritolu.

On tõsine samm simulatsiooni, kus vähesed võinud oodata loojad üks kõige huvitavamaid ja populaarsemaid arvuti seeria oma žanris.

CRA

Õhutavad soov seas fännid Ace Combat Assault Horizon osta teise versiooni arendajad on andnud mitmeid huvitavaid üllatusi. Kõige huvitavam neist on juhtimisrežiimis CRA. Sisuliselt on selle süsteemi eesmärk on lihtsustada võidelda süsteemi. Niisiis, kui teil on püütud saba oma vastast, kes on hull rütmi hakkab liputama ja ärkama bravuurne pöördeid, nii et võta eesmärk on eesmärgiks kõigil raskustes ei ole võimalik, siis push kahest nupust, siis lennuk visatud nähtamatu "koridori" korrates trajektoori eesmärgi. Ärge ajage seda autopiloodi režiim, sest kui sa seda ei tee aeg-ajalt kohandada trajektoori oma lennu sihtimiseks võid jätta selle "koridori", CRA võib automaatselt välja. Innovatsioon oli tervitati cheers ja täielikult rännanud multiplayer lahingutest, kuid mitte kõik mängijad olid aukartust sellise ettevõtja ning neid multiplayer funktsioon lisati luua lahingud, kus sa ei saa kasutada CRA.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more