Järjehoidjad

Ace of Spades

Alternatiivsed nimed: Ace of Spades

Ace of Spades - kuup, multiplayer, meeskonnamäng esimeses isikus. Ace of Spades mäng üsna konkreetne, kõik detailid, elemendid ja isegi kangelased on vormikujundaja detailid.

Nagu iga arvutimängu, Ace of Spades Online on nõuete parameetritele arvuti. Seetõttu on soovitatav, et kontrollida nende nõuetele vastavuse süsteemi nõuded, mis ei ole keeruline:

 • CPU sagedus - 800 MHz
 • RAM - 256 MB
 • Kõvakettaruum - 10 MB
 • Card - 64 MB
 • Interneti-ühendus;
 • Keyboard
 • Mouse.

Tuleb tagada, et kõik on õige saate sõita registreerimine mängu. Aga kõik ei ole nii lihtne, sest saate alla laadida Ace of Spades tasuta torrent. Ace of Spades või registreerige oma iseloomu, mis on:

  1. Külastada ametlikul kodulehel mängu Ace of Spades
  2. Valimiseks Laadi mäng,
  3. Vali - registreerimine
  4. Sisestage nimi oma iseloomu
  5. Märkida, kas kehtiv e-posti aadress. Soovitatakse kontrollida andmete täpsuse sa
  6. Vali - registreerima.

Alguses mängu kõik algab valimise mängu. Siin on toodud mängu režiimid: vearežiimi, mõned mäed, teemant kaevanduses, zombie režiimis ja meeskond lahing. Igal režiimil on oma esialgse funktsioone teekonda. Seejärel valida oma meeskond, roheline vilt vilt sinine. Aga nüüd saad valida oma iseloomu. Oled antud võimalus mängida üks kavandatud neli klassi:

 • Foreman
 • Sniper
 • Rocketeer
 • Miner.

Foreman - lähivõitlus oma kühveldada. Esmane relv: kuulipilduja ja püstol on granaadid, tank ja punkri seinad tema käsutuses. Kas superweapon - kiire tulekahju kuulipilduja ja sinko.

Sniper - lähivõitlus - kirgas. Relv: püss, püstol. Ka miinid, punkris ja väike sein. Väga kiire, vilgas ja parem jäi.

Rocketeer - lähivõitlus - kühvel. Varustus: automaat, raketi seljakott. Samuti raketiheitja, granaadid. Lendamine raketi seljakott.

Miner - pick või labidas Nujakka. Varustus: püstol ja dünamiit. Ka barrikaad ja trepid. Tugev Nujakka ja kohe puhub palju võimalusi.

Play online mängu Ace of Spades selliseid märke ei ole igav. Välimuselt nad kindlasti palju ei erine. Peamine eesmärk seda mängu - et ellu jääda, et ehitada midagi, kuid esimene asi, ise kaitse ja võitlus vaenlasi eluks. Sa jooksed ja kohe seisma ja tulistada üks kord ja hästi, et sul on see kõik juba. Aga see pole veel kõik, sest iga mäng režiimis võimalik lisaks oma ülesandeid. Üldiselt ei ole aega, et puhata. Mis on hea, sest see on tõeline mäng.

Ja see on, mida see kõik ja tunnen vajadust õppida mängima Ace of Spades, ei ole muud teed. Peaasi on meeles pidada - luua õige ja kiire kaitse - edu võti lahing.

Ace of Spades mäng turule alles alates 2011 ja ei ole nagu tavaline vorm, aga see on juba tema fännid. Võite saada üks neist. Hea mäng!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more