Järjehoidjad

Seiklusmaad: perekonna mõis

Alternatiivsed nimed:

Adventure Lands Family Mansion lõbus talu mobiilseadmete jaoks. Graafika on traditsiooniliselt multikas stiilis värviline. Lõbus muusika ja hea häälnäitlemine.

Kui olete põllumajandusmängudega juba tuttav, pole teil juhtnuppude väljamõtlemine keeruline. Kui olete algaja, on siin väike õpetus, mis aitab teid enne Adventure Lands Family Mansion

mängimise alustamist

Järgmisena ootavad Sind palju kodutöid ja põnevaid seiklusi.

  • Raha teenimiseks täitke ülesandeid
  • Avastage saarelt ressursse ja väärtuslikke esemeid
  • Kujundage talu oma maitse järgi
  • Hoolitse loomade eest
  • Veenduge, et väljad ei oleks tühjad

See on mängu põhiülesannete loend, kuid see ei paljasta kõiki lõbusaid ja põnevaid seiklusi, mis teid siin ees ootavad.

Piirkond, mida hakkate uurima, on kaetud uduga, selle saate hajutada, liikudes sügavamale maadele. Seda pole aga nii lihtne teha. Peate sõna otseses mõttes oma teed lõikama. See on raske ülesanne, mille taastamiseks kulub palju energiat, mis võtab aega. Kuid see taastub üsna kiiresti ja selle toimumise ajal võite leida endale mängus uue tegevuse. Lisaks kohtab lopsaka taimestiku seas sageli esemeid ja taimi, mis toovad edasiseks arenguks lisaenergiat.

Oma reiside käigus kohtad palju huvitavaid tegelasi, kes aitavad sul ülesandeid täita ja annavad väärtuslikku nõu.

Peamine ülesanne on ehitada unistuste talu, sellele on suunatud teie reisid, mille käigus on võimalik täiendada ehitusmaterjalide ja muude kasulike ressursside varusid.

Farmi kujundus on teie otsustada. Valige stiil, mis teile kõige rohkem meeldib, ja otsustage, kuidas paigutada hooned ja põllud hõlpsamaks juurdepääsuks.

Tundub, et pole midagi ohtlikumat kui talu, kuid mitte see. Selle laiendamiseks ja täiustamiseks peate reisima laeva ja isegi lennukiga.

Ärge unustage mängu, arendajad on pakkunud igapäevaseid ja iganädalasi sisselogimispreemiaid.

Internetis on võimalus sõpradega suhelda ja isegi ühiseid ülesandeid täita. Saate ühineda ja üksteist aidata.

Mängusisene pood uuendab oma sortimenti regulaarselt ja sellel on sageli allahindlusi. Ostu saab sooritada nii mänguvaluuta kui ka pärisraha eest. Poes raha kulutades toetate seeläbi arendajaid ja tänate neid tehtud töö eest.

Talu ise suudab toota toitu ja palju muud. Toodete müümine võimaldab teil saada rohkem raha ja isegi kiiremini energiat taastada.

Allahindlused on kõige sagedamini hooajaliste pühade ajal. Lisaks müügile korraldatakse neil päevil konkursse ainulaadsete auhindadega.

Mängu pole hüljatud, see saab regulaarselt värskendusi, mis toovad kaasa uusi ülesandeid ja dekoratiivesemeid.

Adventure Lands Family Mansioni saab Android-le tasuta alla laadida, klõpsates sellel lehel oleval lingil.

Installige mäng kohe ja minge seiklusele oma unistuste talu ehitamiseks!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more