Järjehoidjad

Tsoonis

Alternatiivsed nimed: Tsoonis

Mõjutatud Zone Online - fantastiline multiplayer mängu vaba klient, kes transpordib kasutajad tulevikus. Pealegi, sa leiad ennast mitte ainult 2025, mis sai kriitiline inimkonna tõttu terav energia, vaid ka võimalik saada teadlane paralleelselt maise maailma. Sa Command jõudu palgasõdurid ja proovida võita see väga maailmas. Nimetatakse Zone maailm on üks suur väärtus - sinine kristallid. Erakordsete omadustega kristallid on olulised, et lahendada energia probleem, et paljud vaprad hinged julge proovida sattuda tsoon, kasutades portaali Nikola Tesla. Aga kui kogu asi oli leida viis, kuidas saada paralleelsesse maailma, seega on vaja ka kõrvaldada vastaseid, ilmuvad teedel ja näljane nagu sa olla esimene sel juhul. Plus mutant koletised ja seejärel saavutada soovitud häirida. Sul on korduvalt tegeleda võitleb ja teeb oma teed. Mõjutatud Zone mängida, sa sattuda maailma, kus julmus - see on normaalne ja ei ole ruumi kompromissi. Koguge kõik oma julguse ja vallutada maailm paralleelselt!

Pange tähele, et gameplay on vaja mõned parameetrid, millele peab vastama arvuti. Miinimumnõuded süsteemile mängu: Protsessor Intel Core i3 kolmanda põlvkonna (1. 33Ggts) või samaväärne AMD, graafika Intel HD Graafika või 4000 NVidia GeForce GT või 440 AMD Radeon HD 4000 ja 3 GB RAM. Kas paigaldada kliendi niipea, kui olete läbinud check-tsoonis. Sa pead tegema taotluse mängus osaleda, teatades oma e-posti aadress. Võttes oma konto, jätkake Soodne aeg loomisena iseloomu. Sa valid viis komandöri, ja sa pead mängima tsoonis. Sugu, keha värvi, vanuse ja näojoonte - kõik kohandatud kirjeldused. On võimalus ning automaatne valik, kuid kõige tõenäolisem, siis on hea meel, et luua oma kangelane. Lisaks eespool parameetreid saab määrata nime ja valida elulugu. Muide, ei peaks kohe ütlema, et teil on võimalus liituda üks neljast olemasolevaid ettevõtteid. Vaatame neid lähemalt.

Commandos (spetsialiseerumine - Sniper Minesweeper ja Scout) - suurepärased skaudid, erinevad kiire reageerimine ja liikuvust. Võitlus nende vahemaa ei ole probleemiks - see on tasakaalustamata, nagu lahinguid. Peamine relv komando rünnak ja snaiper vintpüssi, granaadid ja miinid. Lisaks on nad osavalt kasutada võidelda drones ja teavad, kuidas treenida koeri uurimist.

Fire toetus (spetsialiseerumine - paigaldatud granaadiheitjad, raketisüsteeme, kuulipilduja) nagu eelmine korporatsioonid läbilöömiseks võitlevad kaugusel. Nende eelised - võim ja võime teha kõige rohkem kahju. Remedial klassid on head liitlased, kuna nad ei suuda hoida neid tugev end seltsimehed. Usage tulekahju toetus relvad - paigaldatud granaadiheitjad, kuulipildujad ja raketisüsteeme.

Raskejalavägi (spetsialiseerumine - Heavy kuulipildujad, leegiheitjad ja granaadiheitjad Drum) on efektiivne ajal rünnakut vaenlase positsioone. Nad on natuke aeglane, kuid võimas armor ja raskerelvade kompenseerida väiksemaid vigu. Kuna selleks, et murda ja kaitsmise võtmevaldkondades Raskejalavägi - suurepärane. Nende relvad - haavli, rasked kuulipildujad, leegiheitjad ja granaadiheitjad trumm.

Assault jalaväepataljoni (spetsialiseerumine - rünnak vintpüssi, rünnak vintpüssi, käsigranaadi) - mitmekülgne võitlejad. Nad on suurepärane toetust ülejäänud rünnata jõud, aktiivse ja kaitse ning rünnakute ajal. Relvastus vastab erialasid.

Võite liituda kõik ühe liigi või luua oma võimu. Mõjutatud Zone mäng ning võimaldab selline unistus veelgi kirg võitlema võtmevaldkondades strateegilise maailmakaardile. Niipalju kui relvad, mida kasutatakse, siis tuleb toonitada, et kõik see kuulub läbivaatamisele. See tähendab, et kasutades erinevaid mooduleid teete oma riided veelgi tõhusamalt.

Olles osa tohutu armee te ei tohi unustada, et hoolitseda mitte ainult üldistes huvides, kuid peamiselt selle arengut. Sul pumbata oma iseloomu, suurendades parameetreid nagu tugevus, tervis, täpsus, vahemik, vastupidavust, luure-, ja teised. Muide, kõik vajalik informatsioon kuvatakse märk isiklikku toimikusse. Lisaks täitmise tagamise meetmed on siin lahing statistika, diplomid, täis elulugu.

Mõjutatud Zone Internetis leiad palju huvitavaid asju, iga möödunud lahing kaua meeles pidada. Kiirustage liituma mängu kogukond ja maitsta elu postapokalipsticheskom maailma!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more