Järjehoidjad

Mõjutatud Zone Taktika

Alternatiivsed nimed: Mõjutatud Zone Taktika

Game tsoonis Taktika on täiesti uus mäng kliendi arvutisse. Siin, siis süüvima maailma lahingud, kus sa pead olema tõeline taktik.

Game tsoonis Taktika registreerimine on võimalik ainult täiskasvanud kasutajad. Registreerimiseks mängus peate täpsustama:

1. Sinu kasutaja nimi.

2. Teie kasutajanimi ja parool.

Mängu tsoonis Taktika Saad mängida ühe mooduse tingimusel, samuti kasutades järgmisi oskusi:

  1. Player vs Player. See ainulaadne viis, kus sa võitlus tõeline vastased.
  2. Step režiimi. Selles režiimis on sul võimalik näidata oma taktikalisi oskusi.
  3. Plokk. See on viis, kus kogu grupi all käsk sõduritele saate hakkama iga vastaste arv.
  4. Kasutades varjupaikades. Kasuta kate annab teile võime kasutada kõiki oma taktikalised oskused.
  5. Lahingud suitsetajaid. Võite kasutada kõik võimalused ja fassaadide varjupaikadele.
  6. Pildista lipp. Selles režiimis peate lüüa vaenlase baasi nii kaua kui võimalik ja säilitab seda. Et oma lahing oli edukas, peab Teie meeskond töötama harmooniliselt.

Play tsoonis Taktika Teil valides soovitud klassis sa:

  1. Soldiers klassi Commandos on parim skautide ja snaiperid. Neil on väga hea ülevaate, samuti on neil kõrge stealth. Fighters saab edukalt pidama eraldi läbirääkimisi alustama luure kontrollida kogumise punkti. Neil on nõrk armor, kuid samal ajal nad rakendavad võimas snaiper vintpüssi, samuti erinevaid granaate.
  2. Stormtroopers on mitmekülgne klass. Nad tegutsevad edukalt erinevates olukordades lahinguväljal. Stormtroopers edukalt rünnata vaenlase võitlus positsiooni, samas püüdmine põhipunktid või kaitsmisel tugevdab kogu meeskond. Neid iseloomustab keskmisest. Lahingutes nad kasutavad ühist automaat relvad, granaadid ja granaadiheitjad.
  3. Raskejalavägi kasutada võimsaid relvi ja raudrüü on väga tugev. See klass on peamine jõud, mis viib teiste klasside ja võime murda praktiliselt iga kaitse. Nad võivad põhjustada kriitilist kahju kõik oma vaenlased. Raske jalavägi on aeglaseim klassi mängu, mis on madal läbivaatamise ja tähelepandamatus.
  4. Fire support on parim abi lahingud, ilma mis tahes rünnaku läbikukkumisele määratud. Mis pidev suhtlemine luure sõdurid tule toetust saab täiesti muuta käigus lahing. Neile jõudu rünnata vaenlased tohutu vahemaa. Kaitseturvis raketi ja mördi väga nõrk, mistõttu see on väga vajalik abi teistesse klassidesse. Fire support peab pidevalt muuta nende asukohta. Edu võti selles klassis - on pidev liikumine ja liikuvus lahinguväljal.

Tsoonis taktika mängu online tuleks kindlasti võita suur hitt seas mängijatele üle kogu maailma.

Sukeldu maailma tsoonis taktika online ja saada palju nalja!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more