Järjehoidjad

Age of Darkness: Final Stand

Alternatiivsed nimed:

Age of Darkness Final Stand on tume RTS-mäng. On üldtunnustatud, et graafika esmaklassiline tase ei ole strateegiamängude kohustuslik atribuut, sellega on kõik korras. Muusikavaliku ja häälnäitlemise kohta kommentaare pole, sellega on kõik korras.

Selles mängus on teil väga raske ülesanne. Peatage koletiste hordid, kes on tulnud pimeduse loorist kogu elu hävitama.

Lahinguväljal võitmiseks ja tuhandete vaenlaste rünnakute tõrjumiseks laine teise järel peate looma võimsa kaitsega kindluse.

  • Tutvuge kaardil olevate ressurssidega
  • Ehitada tööstushooneid ja kaitserajatisi
  • Looge võimas armee, mis suudab vastu seista ööolenditele
  • Tooge valgust igasse maailma nurka, hajutage pimedus, mis võib elu tühjendada
  • Uuendage oma hooneid ja tõstke oma sõdalaste taset, kui nad kogemusi omandavad

Kuid isegi kui teil õnnestub kõik need ülesanded täita, ärge oodake kerget võitu.

Mõnes mujal seisavad mängijad silmitsi sellise võimsusega tumedate jõududega.

Pimedusejõudude vastu võitlemiseks vajate sama tugevaid kangelasi. Kõigil neil võitlejatel on ainulaadsed oskused, mis muudavad meeskonna teised sõdurid tugevamaks. Kogemuste omandamisel ja taseme tõstmisel on teil võimalus olemasolevaid oskusi täiendada või uusi õppida. Proovige kangelasi päästa ja mitte lasta neil surra, mida kõrgem on nende tase, seda tugevamad on nende juhitavad väed.

Mäng on tsükliline. Päevasel ajal on kõige parem keskenduda ehitamisele ja kaevandamisele. Öösel, kui maailm on pimeduses, tõrjuge arvukate vaenlaste sissetung. Mäng nõuab tugevat närvisüsteemi. Pole lihtne jälgida, kui palju päeva saavutusi kurjad vaimud öösel sõna otseses mõttes mõne sekundiga hävitavad. Kuid see teebki mängu ainulaadseks ja huvitavaks.

Sa ei saa seinte taga istuda. Mängu kõige väärtuslikum ressurss on dark essence. Seda ainet saab kätte vaid eliidi õudusunenägusid jahtides.

Kuid mitte ainult te ei jahti neid, vaid nemad jahivad ka teie sõdalasi. Jahile minnes olge ettevaatlik, ei ole raske sattuda ja sattuda varitsusse, kus arvukamad vaenlased teie meeskonna kergesti hävitavad.

Lahingud toimuvad reaalajas. Erinevad lahingutehnikad on tõhusad igat tüüpi vaenlaste vastu.

Esmapilgul võib tunduda, et kõik kurjus on ühesugune, kuid see pole nii.

Lahinguväljal ootate:

  1. sülitajad – suudavad hävitada vastased ilma
  2. -le lähenemata
  3. Purustid tekitavad suuri lähivõitluskahjustusi ja neid on väga raske tappa
  4. Vaimud liiguvad väga kiiresti
  5. Nightmares Elite Universal Assassins

Vaenlase armee koosneb tuhandetest sellistest olenditest, kes liiguvad nagu laine ja pühivad minema kõik oma teel.

Age of Darknessi lõppseisu on raske mängida ja mõnikord tundub see lootusetuna. Kuid ärge lõpetage võitlust ja teil on võimalik kõik need kurjad vaimud hävitada.

Age of Darkness Final Stand saab tasuta alla laadida arvutisse, kahjuks pole võimalust. Mängu saab osta Steami portaalist või külastades arendajate veebisaiti.

Päästke hukule määratud maailm hävingust, alustage mängimist kohe!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more