Järjehoidjad

Age of Frostfall

Alternatiivsed nimed:

Age of Frostfall on põnev strateegia mobiilseadmete jaoks. Mängust leiad kvaliteetset koomiksistiilis 3D-graafikat, head häälnäitlemist ja mõnusa muusikavaliku.

Play Age of Frostfall See saab olema huvitav. Mängul on süžee. Sa pead haldama üht kindlust, mis hoiab tagasi jäist pimedust, mis tahab maailma hävitada.

Kui olete vaadanud teleseriaali Game of Thrones, võite kergesti arvata, millise kurjaga selles mängus võidelda.

Nii tugevale vaenlasele vastu seista on vaja palju vaeva näha:

  • Töötage lihtsast talupojast lossivalitsejaks
  • Tugevdage oma kaitseliine
  • Võitlus loodusvarade rikaste territooriumide eest
  • Uurige uusi tehnoloogiaid
  • Ehitage tootmishooneid ja talusid
  • Kasvatage oma draakon. See saab olema raske, kuid see aitab hävitada jääkoletisi

Mängus on palju huvitavaid ülesandeid ja ülesandeid.

Alguses peate oma asula kindlustama ja pärast seda saate järk-järgult oma osalust laiendada.

Kui te pole strateegiates liiga kogenud, ärge muretsege, arendajad on mängule varustanud selged õpetused, tänu millele saate mängumehaanikast kiiresti aru.

Lahingud toimuvad kahes erinevas režiimis. Esimene on RTS, teisel juhul ootab teid tornikaitse. Tänu sellele funktsioonile ei väsi te mängimisest.

Kui tüdinete võitlemisest, pöörake tähelepanu linna arengule või hoolitsege draakoni eest. Mida kiiremini draakon kasvab, seda varem suudab ta teie sõdalasi lahingus aidata.

Osa mängu ülesandeid saab täita üksi, ülejäänud nõuavad liitlaste abi. Vestelge teiste mängijatega. Looge liite ja tehke koos ülesandeid ja haaranguid, et saada heldet rüüst.

Kõik mängijad ei ole teie vastu sõbralikud. Hoiduge rünnakute eest oma kindlusele. Vaenlase armeed ei kujuta endast vähem ohtu kui jäädeemonid.

Hooaegade vaheldumine on mängus rakendatud. Hooajalised pühad ja spordi suurvõistluste päevad rõõmustavad kõiki mängijaid põnevate väljakutsetega, mille käigus on võimalik saada auhindu, mida muul ajal pole.

Arendajad üritavad mängu vastu huvi säilitada, nii et ootate oma igapäevaseks külastuseks väärtuslikke kingitusi. Ärge jätke päeva vahele ja saage aeg-ajalt mängivate mängijate ees eelis.

Mängusisene pood pakub palju huvitavaid tooteid ja regulaarselt uuendatavat sortimenti. Paljud kaubad on allahinnatud. Ostmine on võimalik mänguvaluuta või pärisrahaga. Teatud summa kulutades saate oma rivaalide ees hea eelise. Saate mängida ilma raha investeerimata, kuid see tee võtab veidi kauem aega.

Uuendustega lisatakse mängule ülesandeid ja võimaluste arv suureneb.

Age of Frostfall saab Android-s tasuta alla laadida, klõpsates sellel lehel asuval lingil.

Liituge mänguga kohe ja peagi omate kuningriiki vallutamatu kindluse ja oma tuld hingava draakoniga!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more