Järjehoidjad

Ajaloo ajastu 2

Alternatiivsed nimed:

Age of History 2 on ebatavalises stiilis strateegiamäng. Saate mängida Age of History 2 arvutis. Graafika on mandrite kaart üksuste ja linnade skemaatiliste kujutistega, mängimiseks pole vaja suure jõudlusega arvutit, piisab igast kaasaegsest seadmest. See on mängu eelis. Häälnäitlemine on hästi tehtud.

Age of History 2 on oma olemuselt mõnevõrra sarnane Civilizationi sarja mängudega, kuid mänguviis on täiesti erinev ja siin keskendute rohkem globaalsetele ülesannetele, mitte väikeste probleemide lahendamisele.

Kontroll on lihtne, uutele mängijatele on koolitus koos näpunäidetega.

Valige mõni riik ja selle arengu juhid iidsetest aegadest tänapäevani.

Sel teel ootavad teid palju raskusi:

  • Varustage oma riik kõigi vajalike ressurssidega
  • Juhtige teaduse ja tehnoloogia arengut
  • Diplomaatia praktika
  • Kaubeldus naaberriikidega
  • Pidage vallutussõdu või keskenduge oma territooriumide kaitsmisele ja majanduse arendamisele
  • Mängige mõnda kohalikku stsenaariumi või võistlege võrgus pärismängijatega

Kõik see ootab teid Age of History 2 arvutis mängides.

Fraktsioone on palju, valige mõni territoorium ja alustage mängimist. Kuidas see kõik lõpeb ja milline on teie seisund, määrate arendusprotsessi käigus.

Mäng erineb enamikust strateegiatest, kui teile ei meeldi rutiini teha, kuid soovite kogu oma tähelepanu koondada globaalsetele ülesannetele, sobib teile Age of History 2. Saadaval on tohutult palju stsenaariume, saate veeta põnevalt palju õhtuid.

Mida kauem mängite ja mida rohkem edu saavutate, seda keerulisemate projektidega peate tegelema. Ilma usaldusväärsete liitlasteta võib olla raske vastu astuda naaberriikide ebasõbralikele valitsejatele. Kasutage diplomaatiat ja looge liite, kuid pidage meeles, et isegi liitlastel võivad olla oma saladused.

Teaduse ja kultuuri areng võib olla tee domineerimise poole, kuid kaitset ei tohiks unustada isegi siis, kui te ei plaani sõjalisi kampaaniaid.

Igaüks saab luua oma missioone ja kaarte ning seejärel neid kogukonnaga jagada. Sealt saate leida ka teiste mängijate loodud lugumissioone ja mängida neid üksi või koos sõpradega võrgus.

Haldamise hõlbustamiseks on mandrid ja riigid eri värvidega esile tõstetud, mis lihtsustab haldamist ja aitab teil kaardil paremini navigeerida. Saadaval on palju kaarte ja on ka selliseid, kus mandrid paiknevad reaalsest maailmast täiesti erinevalt.

Enne mängima hakkamist peate alla laadima ja installima Age of History 2. Pärast seda saate kohalike stsenaariumide korral mängida nii võrguühenduseta kui ka võrgus teiste mängijate vastu.

Age of History 2 tasuta allalaadimine arvutis kahjuks ei tööta. Mängu saate osta Steami portaalist või arendajate ametlikult veebisaidilt. Omalaadse ainulaadse mängu hind on üsna väike.

Hakkake mängima kohe, et määrata kindlaks tervete mandrite ajalugu ja arengutee!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more