Järjehoidjad

Ajaloo ajastu 3

Alternatiivsed nimed:

Age of History 3 unikaalse strateegiamängu värskendus. Saate mängida Age of History 3 arvutis. Graafika on stiliseeritud maailmakaardi sarnaseks, tekstuurid on selles mänguosas saanud kõrgema eraldusvõime. Häälnäitlemine on hästi tehtud. Nagu varemgi, on Age of History 3 arvuti jõudluse osas vähenõudlik, saate seda mängida isegi kontori sülearvutiga.

Age of History 3-s on teil võrreldes mängu eelmiste osadega veelgi rohkem võimalusi. Valige riik ja juhtige selle arengut kiviajast tänapäevani. Teie tegevus ei mõjuta mitte ainult ühte riiki, vaid mõjutab ka kogu inimkonna arengut.

Control on muutunud veelgi mugavamaks ja selgemaks.

Mängu ajal ootavad Sind palju huvitavaid ülesandeid:

  • Arendage teadust, et saada juurdepääs uutele tehnoloogiatele ja laiendada oma võimalusi
  • Varustage oma riik tootmiseks kõigi vajalike ressursside ja toorainega
  • Looge tugev armee, mis suudab kaitsta riiki agressiivsete naabrite eest või võib-olla aidata territooriumi laiendada
  • Kulutage aega diplomaatiale ja kaubandusele, tugev majandus on väga oluline ja diplomaatia aitab teil hankida usaldusväärseid liitlasi

Need on mõned Age of History 3 PC tegevused.

Mäng on muutunud huvitavamaks ja nüüd mõjutab tsivilisatsiooni arengut planeedil mis tahes teie tegevus.

sõda on kahjuks ajaloo lahutamatu osa. Kasutage seda võimalust oma territooriumi laiendamiseks ja juurdepääsu saamiseks rohkematele ressurssidele. Tähelepanu pööramine armee ülesehitamisele ja selle varustamisele parimate relvade ja relvadega on oluline isegi siis, kui te ei plaani ründekampaaniaid läbi viia. Nii on teil võimalus kaitsta oma riiki agressiivsete naabrite võimalike rünnakute eest.

Lahingud selles mängus toimuvad ebatavalisel viisil nende tulemusi mõjutavad eelkõige vägede arv, tüübid ja relvad. Lahingu ajal ei saa mängija tulemust kuidagi mõjutada, sest parim, mida saab teha, on lahinguks hästi valmistuda.

Age of History 3 edu saavutamiseks on mitu teed ja te otsustate ise, millise neist valida. Saavutage edu sõjalistes küsimustes, kultuuri või teaduse arendamisel, muutke oma riik maakera edukaimaks ja võit on teile garanteeritud.

Mäng areneb aktiivselt ja lõpliku väljaande ajaks on funktsioonide loend märkimisväärselt suurenenud.

Enne alustamist peate alla laadima ja oma arvutisse installima Age of History 3. Mängu ajal pole Internetti vaja ja seda nõutakse ainult mitme mängijaga režiimis.

Kahjuks ei saa arvutisse PC tasuta alla laadida

Age of History 3. Mängu saate osta Steami portaalist või külastades ametlikku veebisaiti. Hind on väike ja seda makstes tänate arendajaid tehtud töö eest.

Hakkake mängima kohe, et valida sadade osariikide seast mõni ja viia see eduni!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more