Järjehoidjad

Mütoloogia ajastu

Alternatiivsed nimed:

Age of Mythology on klassikaline reaalajas strateegiamäng. Mäng on saadaval arvutis. Graafika on hea ja detailne. Mäng on kõlanud suurepäraselt, muusika on meeldiv. Optimeerimine võimaldab teil mängida isegi madala jõudlusega arvutites.

Mütoloogia ajastu süžee viib teid tagasi iidsetesse aegadesse, mil jumalused veel inimeste maailma külastasid. Saate kasutada mõnda maagilist olendit oma armee ridades võitlejatena.

Süžee on huvitav, tõenäoliselt naudite Age of Mythology mängimist, maailm, milles te end leiate, on täis maagiat ja see annab piiramatud võimalused.

Ülesandeid on palju:

  • Avastage tohutut avatud maailma
  • Leidke kohti, kus on väärtuslikke ressursse ja esemeid
  • Linnade ehitamine ja laiendamine
  • Kaubelge raha teenimiseks
  • Looge tugev armee
  • Lüüa vaenlasi lahinguväljal
  • Looge diplomaatilised suhted liitlastega

See väike loend näitab, mida te Age of Mythology mängides tegema hakkate.

Teil ei ole mängu esimestest minutitest peale võimalust allutada titaanid või jumalused ning seejärel hakata lammutama vaenlase linnu ja kaitserajatisi.

Esiteks peate hoolitsema linna arengu eest, täitma vajalikud tingimused ja alles siis on võimalik tugevdada oma armeed nii võimsate võitlejatega.

Age of Mythology on klassikalise mängu reinkarnatsioon. Seal on palju täiustusi, peamiselt graafika, kuid on ka muudatusi, mis mõjutavad mängu. Nüüd muutub kellaaeg, ülesandeid on rohkem, kaarte on täiustatud.

Mängus saate luua tohutul hulgal hooneid. Ehitamine ei toimu koheselt ja võtab üsna palju aega. Ehitamiseks kuluv aeg sõltub projekti keerukusest. Enamikku hooneid saab täiustada.

Tasapisi võib teie asula välimus tundmatuseni muutuda. Ehitiste täiustamine ajastute vahetumisel mõjutab nende omadusi ja välimust.

Sama asi juhtub teie armeega, mida kaugemale lähete, seda surmavamaks teie sõdurid muutuvad.

Lahingud toimuvad reaalajas. Vägede juhtimine pole keeruline, mõnel juhul aitavad teie õigeaegsed käsud sõduritel võita. Mõnikord võivad võitlejad üksi rünnata valesid sihtmärke, mida soovite, ja see võib viia lüüasaamiseni.

Mütoloogia ajastul on teil võimalus valida oma eelistatud mängurežiim ja ka raskusaste. See võimaldab teil mängus mitte igavleda.

Seadmete vahetamisel pole vaja mänguandmete pärast muretseda. Arendajad hoolitsesid edenemise pilve salvestamise eest, et saaksite salvestuskohast mängimist jätkata kasvõi teises arvutis.

Mitmikmängurežiimis on võimalik mängida teiste inimeste vastu.

Age of Mythology tasuta allalaadimine arvutis kahjuks ei tööta. Mängu saab osta Steami portaalist või külastades ametlikku veebisaiti.

Hakkake mängima kohe, et ehitada oma kuningriik ja meelitada enda kõrvale jumalaid ja muid maagilisi olendeid!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more