Järjehoidjad

Age Of Fury

Alternatiivsed nimed: Age Of Fury

Age Of Fury mängu spetsiaalselt iPhone ja iPad - kaasaegne tehnoloogia, töö põhjal operatsioonisüsteemi iOS. Projekt viidi ellu lemmik paljud mängijatele strateegiline kategooria ja sisaldab elemente PVP. Mäng sobib ainult neile, kes ei suuda ette kujutada oma elu ilma fantaasia mängu lahinguid. See rakendus - suurepärane võimalus veeta paar minutit, kuidas töötada, seisab rida või kohvipausi ajal tööl. Vivid graafika, lihtne ja kättesaadav liides, korralik gameplay - kõik see on parim iseloomustatud Age of Fury.

Age Of Fury Online - suurepärane võimalus tunda end nagu tõeline võimas sõjapealik võitlevad au ja vabadust oma kuningriiki. Võite ehitada oma unikaalse armee koosneb tugevaim ja vapram rüütlid. Lõppude lõpuks, vaid vaprad sõdalased, nagu sina, on võimalik võita ja saavutada kõik eesmärgid.

Et alustada mängu, on alla laadida ja paigaldada see oma Apple-seade. Paigaldada Age Of Fury registreerimise vajadust, välja arvatud ainult AppStore. Peate sisestama eelnevalt seadistatud oma telefon või tablett, ja mõne sekundi pärast mängu on juba paigaldatud ja on avatud dating.

Project võimaldab meeskond. Kui teie sõbrad mängivad Age Of Fury online, jagada oma meeleolusid ja mõtteid, siis sa oled lihtsalt teineteise jaoks (Noh, üks meeskond nii täpselt). Võite paar sekundit, et luua oma klanni kutsuda teda ja mõttekaaslastega sõbrad jätkata võitlust koos vaenlased. Sel juhul kui sa ikka tunned, et võhik generalship tegelikult ja ei ole valmis reguleerima armee, siis on võimalik harjutada ja omandada kogemusi sõjavägi, mis ühendab ühe olemasoleva klannid. Lühidalt, sa lihtsalt igavleda kord - suhtlemine olemasolevaid ja uusi sõpru aeglustab sind koheselt, kuid üldine idee võimaldab kella suhelda rakendamise ja arendamise erinevaid strateegiaid.

Play Age Of Fury siis õpib (ja koos sellega luuakse uus) lugu sõjaline vastasseis maa elanikud ja Vozrdivshihsya agressiivne mõtlemisega elanikud maailma piirkonnas. See sõda kestis rohkem kui kolmkümmend aastat, ja täna selle tulemus sõltub täielikult teie ja teie meeskond. Ainult valik mängijad on saadaval mõned põhilised iseloomuga võistlused:

1. Human.

2. Elven.

3. Kääbuslik.

Vaatamata oma iseseisvust, kõik rassid pidid ühinema vaenlase nägu. Ühiseid jõupingutusi ja lõpuks hingata kergendatult - kurjus alistati. Kuid rõõmu võit kestis väga kaua - pärast lühikest sõjaline vaherahu mezhdurasovye konflikte lõkkele uue jõuga. Mis see kõik võib viia? Lugege, kui hakkate mängima Age Of Fury! Kiirusta ja lae see ja öelda selle mängu leida sõpru.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more