Järjehoidjad

WAR

Alternatiivsed nimed: Ma War

A. Sõda online - see on tasuta multiplayer rollimäng poolt loodud arendajatele žanr ulme.

Online mäng A. WAR ei tekita võimu arvuti kõrged nõudmised. Sa pead internetiühendus ja veebibrauser. Arendajad soovitame kasutada Mozilla Firefox. Brauser peab nõustuma küpsised, ja see peab olema aktiveeritud Javascripti.

Osale mängus A. WAR on piisavalt lihtne. Sa pead sisestama nime, mille all te teate mängu, parool, e-posti aadress. Registreeri A. WAR pärib valida sugu oma iseloomu (see võib erineda sinu) ja nõus käesoleva lepingu tingimustest. Lisaks saate valida ühe mitmest maailma.

Kui sa mängid mängu A. WAR Online, oma iseloomu on teatud omadused, mis mäng nimega "statistika." Need omadused

- Agility (st kuidas sa vältida rünnakuid)

- Täpsus (st kui tõeline saad vaenlase)

- Speed ​​(mitu lööki ajaühikus)

- Kivistumisaeg (suurendab armor ja antiskorostyu)

- Endurance (kui palju saab kesta võitlus).

Alguses mäng antakse teile neli krediiti, mida saate kulutada oma tulemusi parandada. Oma võimeid kasvab koos kasvava. Level hõõruda sõltuvalt kirjutades kogemus, et kui sa mängid mängu online A. WAR, saate kas ajal võitlevad üks ühele, või ajal ühe rünnakute täita mõned ülesanne.

A. Sõda online mäng on huvitav funktsioon nimega ohutus lahing. Pärast lahingut, sest üks on teie iseloom on kaitstud rünnakute veel tund. Seekord saab kulutada oma arengu eest. Pärast iga lahingut teil on vaja taastada oma tervist ja siin, kui teil on hakanud just mängida A. WAR, siis on eelis - kuni kolmanda taseme saate seda teha tasuta haiglas. Siis pead laduma ravimeid.

Pärast edukat rünnakut keegi siis on rohkem raha, ja nad ei varuma erinevaid asju, mida saab seejärel kasutada kas või ülejäägi müüa turul. Bazaar nautinud paljud mängijad, sest see on tulusam kui osta asju Trader - arvuti iseloomu.

Et A. WAR mängida ja areneda, on vaja täita juhiseid, mis on antud sõjalise juhtimise. Saad valida raskusastmega tellimuse - alates lihtsatest keerulised. Kas sa joosta on vaja teha mõned haarangud, ja võib-olla vaid üks. Üks täide 10 minuti jooksul. Täitmise eest, et olenevalt oma keerukuse taset, saad

- Money

- Diamonds

- Saladuslik märgid (ostmiseks erilisi asju salapärane shop)

- Fame Punkte

- Artifacts

- Asjad.

Lisaks on teil oma korter, kus on võimalik muuta sisustus, ja et te taastada elujõudu.

Alates 7. taseme sul võimalik liituda klanni - mängu kogukond mängijaid, keda ühendab ühine eesmärk.

Game A. Sõda online on teine ​​funktsioon - kui olete ära online, oma iseloomu saab tööd vahetada ja saada selle eest makstakse.

A. WAR registreerimine viib teid planeedi Meador, mis viib tulevad võimas ja ise arendada tehisintellekti ja robotid.

Saskatoon läbi mitme serveriga

- Neli Vene

- One International.

Tõesta, et sa kuulud parimad võitlejad võitlevad masinad mässas võimas arvuti!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more