Järjehoidjad

Aika Online

Alternatiivsed nimed: Ike Live

Online mäng Aika - see on huvitav, suurte MMORPG mängu arendatud PvP süsteem, mis võimaldab teil osaleda suurte lahingute, kus võid osaleda tuhat mängijat kummalgi küljel. Aika online mäng mängijad on kõrgelt hinnatud lihtne kasutada ja kena kasutajaliides, hästi arenenud maailma ajaloos. Mängus leiad palju huvitavaid asju: revolutsiooni piiramisrõngas vaenlase lossi ja võidelda kellegi varandus. Et mängida Aika Internetis on vaja ainult registreerida ja laadida kliendi, mis on vaid 32 megabaiti.

Osale mängus Aika online on lihtne: vajuta registreerimise nupp, mis asub vasakul pealehel ja klõpsake vahekaardil sama nime. On Aika Online registreerimine sisestada oma e-posti aadress, parool leiutada, lugeda ja nõustuda kasutaja leping ja vajutad nuppu registreeruda. Aika online registreerimine on võimalik teha erineval viisil - läbi sotsiaalne võrgustik Vkontakte. Sel juhul taotluse küsib GameNet juurdepääs üldist teavet oma profiili igal ajal. Pärast edukat registreerimist, siis minge lingile, kus palutakse teil alla laadida mäng klient. Järgmine, sa pead minema läbi lihtne paigaldus kliendi Aika online, mis võtab vaid paar minutit.

Mängi mängu Aika online on võimalik ainult server of the World. Edasi me valida üks viiest mängu rahva, millest igaüks asub eraldi piirkonnas. Nii Imber - see sõdalaste Keront - rahvas kauplejate Therion viitab Demokraadid, kodanike Akris tüüpiline mässumeelne vaim ja soov iseseisvus, rahvastiku Flamma eesmärgi saavutamiseks kasutatakse erinevaid trikke. Vastas rahvas populaarseim näed väike kroon. Peab ka valida mäng režiimis PVP või PVE. PVP režiimi valik võimaldab rünnata teisi mängu tähemärki. Olles määratlenud rahvas ja play režiimis valida üks kuuest praegu kavandatud mäng iseloomu, millega määratletakse nende tulevik mängu. Warrior spetsialiseerunud kunsti lähivõitluses, Paladin kasutab valge maagia nõid saad kriitiline streigi vaenlane, preestrinna ravib teisi bafnut või vajaduse korral kasutada nooled lahingus raske tulirelvade kauge ja pistoler naudib relvad lühemate vahemaade taha.

Aika online mäng on traditsiooniline sedalaadi mängud protsess - tasandus igasuguseid võimalusi, samuti hankides relvad ja turvised. Väärib märkimist, et mängu ainult suurenenud oskuste mentorid oma linna ja mitte automaatselt. Sa pead võtma erinevaid külalistele, tappa koletisi, koguma välja langenud neid ja müüa neid asju. In Aika online saab koguda rühma mõttekaaslastega ja minna haarangud vangikongis ja oma iseloomu pärast jõuda tasemele 45, võid minna koos sõpradega oma rahva haarangu teine ​​rahvas. Kui võidad, saad omanikuks erinevaid esemeid, mida saab lunastada auhindu.

Mängida online mäng Aika te ei igav, arendajad soovitan teil tiivuline abimees - arutelu. Et seda teha, sa pead tegema erilisi quest. Seejärel valige element aruteludes olemasoleva pump tal minna paralleelselt tema iseloomu. Pärast tase 40, siis on võimalik osta mount. Kõik lakatsiyah mäng Aika online on märke, mis võib hoida sind mängust välja enne läheb teatud kohas. In Aika online mängida meeldib mängida neile, kes hindavad naljad, huumor ja lahing. Toy oli väga hõivatud ja ei lase sul ja su sõpradel igav.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more