Järjehoidjad

Aion Online

Alternatiivsed nimed: Aion Online

Online mängu Aion: torni igavik - multiplayer online mäng, mida saab arendada nii kohapeal kui ka õhus. Loojad Aion: torni igavik Online kombineeritud Warcraft ja Lineage 2, luues seega uue, uskumatult ilus maailm. Mäng toimub Atreia - maailma kord ühinenud, kuid mis on tingitud erinevate vapustusi, mis on jagatud kahte sõitu: Elyos ja Asmodians, vastaspoole ja Balaur. Liitu mängu Aion: torni igavik on veidi erinev standard. Esiteks peate alla laadima mäng klient faili lingile ja kasutada seda oma arvuti setup. Kõigepealt pead lugege litsentsilepingut, ja seejärel lõpule lihtne registreerimine. Aion: torni igavik check standard andmete taotlusi: e-posti aadressi, kasutajanime ja parooli. Pärast nupu register Aion: torni igavik on kasutamiseks valmis. Mängida online mängu Aion: torni igavik teil valida iseloomu. Luua karakter mängus sõltumata rassist, esindatud nelja kooli (sõdalased, mages, preestrid ja skaudid) ja iga kool on kaks klassi. Seetõttu loomise ajal märk mäng Aion: torni igavik Online põnev. Detailne areng väikesed asjad, mida saab teha iseloomu unikaalne välimus laval valides ei jäta ükskõikseks isegi frequenter MMORPG, ja võimalus mängida suurus täht mäletatakse kaua. Algselt mängu Aion: torni igavik Online valid märgiklasside olenevalt mis suunas te kavatsete arendada. Põhiomadused sõdalane on jõudu ja vastupidavust. Warrior edasiarendamisel võib saada gladiaator või eestkostja. Mage on üsna haavatav, kuid samal ajal on suur potentsiaal ründajad. Mage võivad muutuda maag või Ratas. Priest on toetav iseloom lahinguväljal. Jõudes haripunkti, preester võib saada ravitseja või mustkunstnik. Scout on tark ja kiire tapja tugeva rünnaku ja nõrk kaitsev oskusi. Scout võivad areneda kas käsi palgamõrvar.

Kindlaksmääratud iseloomu meil on valida, kes mängida: kerge Elyos või Asmodian pimedas. Kolmas rass - Balaur ei ole mäng. Kuuest kavandatud erialade (tootmine relvade ja raudrüü, alkeemia, cooking, rätsep ja käsitöömeister) iseloomu saab arendada kõik kuus, kuid ärge unustage, et nii palju kui võimalik välja töötada rohkem kui kaks kutseala on ebatõenäoline.

Aion: torni igavik online mäng võimaldab iseloomu omandab tiivad jõuda kaheteistkümnes tasandil. Tasub meeles pidada, et lihtsalt ei lenda pikka aega, ja see oskus on arendada erioskuste ja pump tiivad. Mängi mängu Aion: torni igavik Online tea kui lennud pakuvad sulle võimaluse koguda erinevaid esemeid, mis on peidetud pilvede kohal, ja seda saab kasutada või müüa, samuti annab võimaluse teostada tiivad lahing õhus, ja kui vaja põgeneda Balaur Tiivad on asendamatu osa. Pärast jõudmist tasemele 25 märk Aion: torni igavik play muutub palju põnevamaks. Sellest hetkest alates oma mängu iseloomu on lubatud osaleda PVP lahingud reaalsed inimesed kohapeal Abyss, kus tapmise tähemärki teenid Abyss Points, mille puhul on võimalik ka tulevikus osta huvitavaid asju.

Mängima Aion: torni igavik meeldib kõik fännid MMORPG. Mäng salvestab oma ilu ja pärast kogemusi lahing õhus, kui saab sõita nägu vaenlase keskmes soojeneb ja kerge, ja ma tahan korrata feat mitu korda.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more