Järjehoidjad

Air Konfliktid: Pacific vedajad. Asa Pacific

Alternatiivsed nimed: Air Konfliktid: Pacific vedajad. Asa Pacific

Protsessor: Intel Core 2 Duo @ 2. 0 Ghz / AMD Athlon 64 X2 4200 +

RAM: 1 GB

Video: 256 MB

Disk Space: 2 GB

Air Konfliktid: Pacific Vedajad - teine ​​osa arvuti osi arcade lennusimulatsioon õhusõiduki pärast Teist maailmasõda. Game Air Konfliktid: Pacific Vedajad, tuntud Venemaa Aces of the Pacific viib meid ees lahingud USA ja Jaapani vägede Pacific avarus. Mängu Aces of the Pacific Ocean pärineb ootuspäraselt Pearl Bay, paremini tuntud kui Pearl Harbor, kus pärast Jaapani rünnakut lennukite üks suurimaid mereväebaasid USA ameeriklased olid sunnitud liituma globaalse sõjalise konflikti. Relaxed Ameerika väed olid püütud välja kaitsepiire, kuid veidi tõsise oklemavshis veel võimalik leida reserve ja anda piisava vastuse Imperial lennunduses. Rahutu umbes nendel päevadel ja ütle meile Air Konfliktid: Pacific Vedajad 2012, mäng, kus võid sõita vabalt kuulsa proovid õhusõiduki mitte ainult USA, vaid ka Jaapan.

Mäng

Thanks arcade osa juhtimise Air Konfliktid: Pacific Vedajad 2012 võtab palju aega juhtida seda. Asa Pacific õnnestub tema tiivuline sõidavad tapja ainult üks hiirekursori liikumist, mis vastutab lennu suunda ja kaks nuppu kasutavad relvi ja pomme vastutab dumping. Ajal mitmest missioonide mängija mängu Air Konfliktid: Pacific Vedajad ei ole aega, et täita jõud vaenlane õhust võitlemiseks või sõidavad madal lend, pomm lennuväljade ja vaenlase laevu. Just mängu Air Konfliktid: Pacific Vedajad pakub kolme erinevat liiki õhu tehnoloogia - kiire ja kerge võitlejad, torpeedo pommitajate Võidelda pind eesmärgid ja sukelduda pommitajate pomm lennuväljade ja sadamate. On lihtne eeskuju, kus mängija laekuvad kogeda Otsida missioonide teda viimasel on olemas oma ebatavaline kamuflaaž õhusõiduki või paar uusi relvi. Mängu Aces of Vaikse ookeani ja on strateegiline osa, kus mängija saab kontrollida kogu eskadron õhusõidukite korraga ette igaüks neist relvi ja lahingu ajal lülituda ühelt õhusõidukilt teisele. Switch aitab teil, kui juhul, kui aktiivse sõjategevuse sa ammendatud laskemoona. Asendades lennuk, siis tuleb tagasi äri ja arvuti assistent seekord on aega sõita lennujaama kõrval osa AMMO oma relvi pardal.

Välimus ja võrgu mängida

Tehakse missioone kõrvaldada vaenlase ületamise veealuse või õhus seadmed ja pommitamist maa eesmärgid, lahjendatakse väga atraktiivne välimus. Mängu valikud on pikk nimekiri võimalusi, nii et saate korraldada nõudmisel ise lihtsalt silmailu. Pärast kõiki ülesandeid ühe mängija kampaania kestab teed võrgu lahing, kus "jätkamine bankett" on olemas kõik kaardid ühe mängija kampaania ¾ mitu lahingut.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more