Järjehoidjad

Air Konfliktid: Secret Wars

Alternatiivsed nimed: Air Konfliktid: Secret Wars

Protsessor: Intel Pentium 4 @ 1. 6 GHz / AMD Athlon XP 1600 +

RAM: 1 GB

Video: 256 MB

Disk Space: 4. 5 GB

Air Konfliktid: Secret Wars - üks osa kuulsa arcade mäng lennunduse väike kalle karistusalas. Sel ajal, autorid otsustasid, et läbi meie mängud teadmata ajaloolisi hetki maailma lennunduses, millest enamik toimub rindel II maailmasõja, samuti taeva Tobruk, Aserbaidžaani või Jugoslaavias. Game Air Konfliktid: Secret Wars ja üllatav peategelane või pigem kangelanna. Fragile tüdruk kogu mängu õnnestub kõige surmav õhusõidukiga 20. sajandi keskel. Ja seista vapper piloot kõne DiDi toob kõige raske Lyuftvafe ässa ja Nõukogude õhujõud. Kõik mängus Air Konfliktid: Secret Wars 2011 seitse sõltumatut mäng kampaaniad, millest igaüks on mitmeid ülesandeid. Kui möödud iga kampaania peame ootama omapärane flashback, kui mängu flip meile ajal Esimene maailmasõda, ja peategelane enamik neist väljasõidud minevikus isaks peategelane ja järk-järgult me ​​õpime ajaloost kadumine vapper piloot samaaegselt mastering lendavad vineerist lennukid. Lennud raamatukapid pärast kaatrite võitlejad II maailmasõja ajal näeb väga kontrastse, kuid nad toovad eripärase ja anda ühenduse ajal.

Ühe mängija kampaania

Game Air Konfliktid: Secret Wars pigem selle ühe mängija kampaania, samuti simulaator ei ole täis erinevaid maastikke. Kuid see tegematajätmine, olemas kõik mänge selle žanri, arendajad Air Konfliktid: Secret Wars otsustas kasutades väga erinevaid ülesandeid. Iga õhusõiduki Air Konfliktid: Secret Wars 2011 on standard komplekt relvad, mis koosneb masina relvi, pomme ja rakette. Igal neist on oma eripärad, püssid kipuvad üle kuumeneda nii, et lõputu tulistamine võib viia tühistamise relvasüsteemi ja kiiremat lõpetamist laskemoon, raketid on väga täpne, ja õppida brasyvat pommid täpselt milline peab olema palju lendavad üle sihtmärk.

Kohta

Erinevalt paljudest eelmise osade seeria, juhtimis siin on rohkem nagu simulaator ja klaviatuuri kasutada hiirt, kuigi võimalik, kuid jätab mängija mitmeid olulisi eeliseid. Kui aga soovid, võid minna arcade režiimis mäng, kus ei ole nii teravalt ülekoormus ja juhtimine võib harjuda lihtsalt üks lennata. Kasutades simulatsioonid juhtkond teeb mängu kohati teravam ja põnevam, aga õppida keeruline kõverad ja kohanemine lennuomadused on kulutada veidi rohkem aega. Üks eripära mäng oli skaala adrenaliini, mis on täidetud kiiresti käigus ohtlikke pöördeid ja ajab vaenlase või taga. Kui skaala täidetakse enne aeg mängus on natuke aeglasem ja täpsus on palju suurem.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more