Järjehoidjad

Air Konfliktid: Vietnam

Alternatiivsed nimed: Air Konfliktid: Vietnam

Protsessor: Intel Core 2 Duo @ 2. 0 Ghz / AMD Athlon 64 X2 4200 +

RAM: 1 GB

Videokaart: 256 MB

Disk Space: 2 GB

Air Konfliktid: Vietnam - arcade videomäng, kus me peame minema edasi kuulsaim lennukite 20. sajandi keskel läbi tiigel Vietnami sõja. Aga mäng Air Konfliktid ei ole lihtne arcade mäng, rohkete elementide simulatsiooni teeb kontrolli lennuki rohkem lähedal reaalsus, ja siis on raske läbi viia fantastiline paindub ilma katastroofiliste tagajärgedega meeskonna, kes kogevad ennekuulmatu ülekoormus. Angaar Air Konfliktid sisaldab umbes 20 erinevat mudelit õhusõidukid, sealhulgas kerge võitlejad, pommitajad ja rünnak Ameerika ja Nõukogude tootmine. Lisaks mängija on saadaval võimaluse tunda nagu piloot helikopteri Taisteluhelikopteri et ajastu. Kõik lennukite mudeleid loodud uimastamise täpsuse ja kopeeriti tõeline proovid.

Ja koristaja ja Rootsi ...

Ajal missiooni Air Konfliktid: Vietnam Mängija ei kutsuta jälle kohti vahetada neid kontrollitud õhusõiduki, tunda piloodina või õhus tukk. Esimesel juhul oleks võimalik kontrollida lennutrajektoori õhusõiduki ja teiste, teie ülesanne on kaitsta oma õhusõiduki alates vaenlase rünnakud. Mängus on palju missioone, kus sa pead olema madal lend rünnak maa sihtmärkide õhus relvi või visata pommid ja tugevdada vaenlase lennuvälju. Game Air Konfliktid: Vietnam on kerge taktikaline osa, kui teil on võimalik kontrollida oma õhusõiduki tasandil, kuid ka siis on võimalik anda korraldusi ajendatud koordineeriv rünnaku taktika vaenlase abil lihtne tellimusi.

Mission

Kõik missioonid ühe mängija kampaania mängud toimuvad taevas ja Vietnami sõja harva on sul võimalik täita kaks sama tööd, sest muutus ei ole ainult elusorganisme, kuid tugevust vaenlane, samuti ülesannete nimekiri konkreetse tase. Teine hämmastav omadus Air Konfliktid, see mäng on seotud lugu ühe mängija kampaania, kus kõik missioonid peavad olema omavahel ühendatud järjestikku. Aastatel sorties saate kuulata briefing koos eesmärkide järgmise töö ja mõnikord pöördepunktide on kaasas video, mida väljendasid professionaalsetest näitlejatest. Pärast kõiki ülesandeid ühe mängija kampaania, mängija olema kättesaadavad kõigile kaardimängud ühekordseks missioone, kus saad valida oma praeguse töökoha ja lennukiga. Siin saad tulistada üle vaenlase positsioone pommitaja või osale tõelise õhk tapamaja tüüri juures kiire hävitaja.

Relvad

Kõik kättesaadavad õhusõidukite mängus on võimalus valida relv, kus teil on võimalik valida parim arsenal selle konkreetse missiooni. Ajal ühe mängija kampaania, nimekiri relvi valida avatakse järk-järgult, ja siis samm-sammult parandada võidelda võimu oma õhusõiduki ühelt töökohalt. Sest suurem varieeruvus ülesannete täitmiseks, võite teha nimekirja relvad kõigi oma lennukite ja võitlusüksusesse lahingus valida, mil õhusõiduk on lihtsam täita lahinguülesannetega, lähtudes selle laskemoona. See valik on saadaval mitte ainult Ameerika valmistatud õhusõiduki, vaid ka nõukogude "pistrikud" ja siis saab otsustada, kummal pool sa osaleda õhu lahingud üle Vietnam.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more