Järjehoidjad

AirRivals

Alternatiivsed nimed: AirRivals

AirRivals Online - tasuta multiplayer online mäng on simulaator õhu lahingud futuristliku võitleja. Muidugi, mida AirRivals online mäng kuulub žanri "simulatsioon", ei tähenda, et piloodid õhujõud saaks kunagi külastada tüüri õhusõidukite mängu, kuid haldus-ja funktsionaalsus olemas mängija, see on väärt žanr mängud.

Osale mängus AirRivals ei võta palju aega. Sa pead täpsustama oma e-posti aadress, ekraan ja parool juurdepääsu oma konto ja seejärel aktiveeri sellele klõpsates linki email.

AirRivals - online mäng, mis ei lase sul igavleda. Control System õhusõiduki enda huvides: mängija saab kombineerida tavalise liikumise meelde standardvigurlennud manöövreid ja vaheldusrikas aeg välja tulla võitlus puutumata ja isegi tulistama vaenlast.

Avialyubiteley meeldivalt üllatunud suur valik varuosi õhusõidukite uskumatu arsenal relvi ja erinevaid mängitav klasside lennukeid. Pommitajad, hävitajad, rünnata kõik mängu AirRivals võrgus sisaldab täis, seal on isegi lennuk ... tank! Sellised õhusõidukid saab võidelda õhus ja maa peal.

Vaatamata sellele, et sa mängida AirRivals Internetis graafika mängus on korralik tase. Väga kõrge kvaliteediga jälgida mudellennukid, ja, mis kõige huvitavam - maastik kohtades. Tavaliselt neid mänge tähelepanu ümbritsevate piirkondade saanud väga vähe, sest pilt on väga dünaamiline ja mängija tsoonis arvates ei keskendu. Aga kui sa mängid AirRivals ja siis kohe aru - tõeline nauding lend üle kauni mäed ja lõputu värvikas väljad Väärt rahnud. Visuaalsete efektide oskusi lahingus tehtud askeetlik ja toretsev, kuid see on vajalik, et avaldada austust žanr. See on ikka simulaator.

Esmakordselt juhtimise mäng nõuab harjumist, kuid mõne tunni pärast on raske ette kujutada, muul viisil koordineerida lennukeid. Üldiselt see on väärt märkimist, et just seda tegi ainulaadne süsteem, mis nii kiiresti kiinduvad ja teeb mängides säilitada huvi ja ergutanud rohkem ja rohkem võidelda missioonidel.

Kõik relvad mängus saab parandada ilma loata. Koos kasvava muutuvad kättesaadavaks lahendada uut tüüpi varuosadega korpuste. Lisaks iga uue taseme saate suurendada mõned põhilised parameetrid iseloomu, nagu rünnak kaitse, kilp, vaimu-, kütuse-ja energia.

Sotsiaalsüsteemi mängus AirRivals töötas päris hästi, välja arvatud ühendused kohalike rühmade või püsiv gild, mängijad saavad võimaluse üksteisega konkureerima areenil võitlemist tuua tohutu pluss reiting ja iseloomu. Seega, kui Bi hakata mängima mängu online AirRivals iga piloot ainulaadne võimalus tõestada kõigile, et ta on kõige tugevam mängu. Sest kõik, kes julgesid mängida AirRivals isegi andnud võimaluse võidelda ülemused, ühendanud jõud liikmed gild või põgus native liitlased. Nõus, väga huvitav lahendus mängud, mille tunnuseks on aksessuaar kauplus simulaatorid.

Kui teil on kogu oma elu unistanud taevast ei raiskama, sest selleks, et mängida AirRivals, sa ei pea installima täiendavat klientide ja registreerimine AirRivals võtab vaid paar minutit! Ja las pilved ei ole piirang teie jaoks!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more