Järjehoidjad

Alba – seiklus eluslooduses

Alternatiivsed nimed:

Alba – Wildlife Adventure on uskumatult armas seiklusmäng. Siin ootab mängijaid vapustav 3D-graafika. Maailm kõlab äärmiselt realistlikult ja tegelased räägivad väga naljakalt. Muusika loob lõbusa õhkkonna ja tõstab meeleolu.

Mängu lõi stuudio, mis on juba välja andnud mitu meistriteost, see mäng pole erand.

Peategelase nimi on Alba. See on väike tüdruk, kes külastab oma vanavanemaid Vahemere saarel.

Pole midagi põnevamat kui veeta suvi troopilises paradiisis. Koos Albaga tuli saarele ka tema sõbranna Ines.

Neil on sel suvel palju teha:

  • Vajadus tutvuda kõigi väikesaare elanikega
  • Avastage territooriumi iga nurka
  • Uurige, millised loomad, linnud ja putukad selles kohas elavad
  • Aita saare elanikke

Ja loomulikult lõbutsege ja nautige eksootilisi vaateid.

Saarele jõudes saab peategelane huvitava juhendi, kus selles paradiisis elab palju erinevaid olendeid, ning ta otsustas, et tahab neid kõiki kindlasti näha. See pole nii lihtne ülesanne, kui võib tunduda, sest juhendis on ohtlikud loomad.

Albal veab ja ta kohtab siin-seal ebatavalisi linde või liblikaid. Ta on väga lahke tüdruk ja aitab pidevalt loomadel nende probleeme lahendada või isegi hädast välja tulla. Hoolimata asjaolust, et saarel on ohtlikke elanikke, ei käitu nad mängu kangelanna suhtes agressiivselt ja lubavad tal end isegi aidata. Ines käib Albaga sageli tema talgutel kaasas ja aitab ülesannetega, millega üks inimene hakkama ei saa. Saar asub keset ookeani ja aeg-ajalt viskab surfaja selle kallastele prügi, mis ohustab selle imelise koha elanikke.

Järk-järgult õpib Alba tundma üha rohkem saarel elavaid inimesi. Mingil hetkel tuleb tal idee luua organisatsioon nimega AIWRL. See organisatsioon, nagu tüdrukud välja mõtlesid, aitab kohalikku loomastikku ja taimestikku.

Kohalikus linnas elavad enamasti lahked ja abivalmid inimesed, nii et sõbrannadel õnnestub nad hea eesmärgi nimel organiseerida.

Mängus pole absoluutselt kiiret, saate reisida ja ümbrust uurida nii palju kui soovite. Selle koha iga nurk on väga detailselt joonistatud ja iga maastiku fragment on omal kohal.

Muusika on väga meeldiv ja asjakohane tänu sellele, et Lorena Alvarez oli asja juures.

Mängib Albat – Wildlife Adventure võib eelkõige meeldida lastele, kuid ka täiskasvanud võivad soovida kulutada aega lihtsate ülesannete täitmisele. Iga täiskasvanu oli ju kunagi laps ja ilmselt meenutavad paljud nostalgiaga vanavanemate juures veedetud suvevaheaega.

Alba – A Wildlife Adventure tasuta allalaadimine arvutisse, see kahjuks ei tööta. Saate osta mängu sümboolse tasu eest Steami portaalis või ametlikul veebisaidil.

Installi mäng ja mine meeldivale suvereisile eksootilisele saarele, kus ootavad Sind palju seiklusi!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more