Järjehoidjad

Albion Online

Alternatiivsed nimed:

Albion Online kvaliteetne mobiilne võrgumäng. Multifilmi stiilis graafika ei ole rahuldav. Muusika on hästi valitud, enamik lugusid meeldib paljudele.

Mängus avastate tohutut fantaasiamaailma ja arendate oma tegelase oskusi.

Enne kui saate Albion Online'i mängima hakata, peate looma mängu jaoks endale meelepärase tegelase.

Klass selles mängus määratakse kasutatava varustuse järgi.

Valik on tohutu:

  • Archer
  • Warlock
  • Odamees
  • Tervendaja
  • vehkleja

Need on vaid mõned mängus saadaolevatest klassidest, tegelikult on neid palju rohkem.

Kogu mänguruum on jagatud tsoonideks. Kõige turvalisemad asuvad ranniku lähedal. Mida lähemale mandri keskmele, seda ohtlikum on seal viibida. Samal ajal kaevandatakse kõige väärtuslikumad ressursid loomulikult kohtades, kus see on kõige ohtlikum. Kuid üksinda kaardi punastele või mustadele aladele minek on seda väärt vaid siis, kui tead, mida teed hästi. Tegelase surm nendes tsoonides toob kaasa kogu inventari sisu kadumise. Sinna saad reisida ainult siis, kui oled väga tugev sõdalane või oled oma gildi teiste mängijate seltsis. Just gildi võitlejate katte all kaevandatakse turul kõige haruldasemaid ja nõutumaid ressursse. Mängu turg koosneb täielikult teiste mängijate hangitud kaupadest, millele ei ilmu tühjalt kohalt midagi.

Tooraine kogumine võib alguses tunduda lihtne ülesanne, kuid taseme tõustes võtab see protsess väga kaua aega.

Mäng on keskendunud sellele, et suhtlete pidevalt teiste mängijatega. Ise mängida ei saa, oskusi on liiga raske arendada. Peate otsustama, kas olete ressursside koguja, kaupmees, sõdalane, palgamõrvar või põllumees. Pärast seda arendage välja valitud tegevussuund.

Oskused on lihtsalt ja samal ajal rasked. Kui soovid kasutada kõrgetasemelist mõõka, pead esmalt omandama kogemuse madalama tasemega mõõgaga. Soomuste ja muude tegevustega toimub kõik sarnaselt. Veelgi enam, kui me räägime soomust, siis lihtsalt selle kandmisest ei piisa, peate selles võitlema ja kahju tegema, et saaksite seda tüüpi soomust kasutada, kuid kõrgemal tasemel.

Võitlussüsteem ise pole keeruline, kuid on raske iseseisvalt omandada oskusi, mis lahingu ajal üksteist täiendavad. Selles aitab teid Internet, kust leiate hõlpsalt vihjeid.

Sisuliselt taandub kõik mängus raha teenimisele ja ainult teenides saate parandada oma tegelase relvi ja oskusi. Teie otsustada, kuidas seda teha, reisides asulate vahel ja teenides hinnavahe pealt, kaevandades maagi ohtlikes kohtades gildisõdalaste kaitse all või röövides teisi mängijaid.

Kui õnnestub piisavalt säästa, saab kasvõi mõnes linnas krundi osta, sellele töölaua panna ja välja rentida.

Kui järgite sellel lehel olevat linki, saate Android-s tasuta alla laadida

Albion Online.

See on üks raskemaid võrgumänge, kuid selles on ka palju meeldivam edu saavutada. Saate seda teha, alustades mängimist kohe!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more