Järjehoidjad

Alice: Madness Returns

Alternatiivsed nimed: Alice: Madness Returns

Game Alice: Madness Returns - projekt tehtud parimad traditsioonid žanr "Action", kus kõik üritused on vaadatud kolmandalt isikult. Kuna arendaja mängu tegi Hiina stuudio Vürtsikas Horse. Esimene laiemale publikule Projekti esitleti aasta keskel 2011. See mäng loodi spetsiaalselt personaalarvutid ja oma lemmik konsoolid ja digiboksid.

Alice madnes Tagasi ütleb traagiline lugu Alice'i tüdruk, kelle vanemad tapeti kohutav tulekahju paar aastat tagasi. Peategelane säilinud, kuid seda tragöödiat ei ole veel sooritanud tüdruk jäljetult. Pärast tulekahju Alice võetud psühhiaatriahaiglasse, kus ta pidi võitlema iga päev oma mälestusi ja hirme. Nii kümme aastat kestnud ravi meeles tüdrukute luua oma maailma - mingi ilus Wonderland Alice. Selle aja jooksul on heroiini taastunud ja nüüd lahkuma seinad haiglasse, kuid selline trauma lihtsalt ei kao ...

Alice: Madness Returns PC näitab meie elu Alice väljaspool haiglat. Tüdruk üritab elada vaikselt Londonis regulaarselt kohtub psühholoogid, aga kohutav hallutsinatsioonid ikka ei lase teda. Alice mõistab, et neist lahti saada, siis on vaja leida ja vabastada kannatuste põhjus. Alice: Madness Returns mängida, nagu praktika näitab väga huvitav ebatavaline storyline paneb mõtlema tõsiselt ja arendada täiesti ebatüüpiline tehnoloogia mängu. Londonis peategelane on rasked ajad - unistused, mälestused, mõned pildid ja siis ilmuvad mälu. Võib-olla oleks parem, kui ta elab igavesti in Wonderland?

Et alustada mängu, peate Alice: Madness Returns laadida installifail. Modern torrent jälgimisseadmed teeb kiiresti ja lihtsalt. Kui sisestate projekti, õpid, et ainus koht õndsuse peategelane on kaotanud oma jõu. Kogu aeg, kuni tüdruk põgenes probleeme omal, selle väljamõeldud riigis on palju muutunud, isegi õnnestus tungida kurja siin. Nagu te ilmselt arvata, mäng Alice: Madness naaseb paneb teid oluline ülesanne - päästa Alice imedemaal.

Mängu süžee on tavaliselt jagatud kaheks osaks, ja on kohustatud tegelema tüsistust praegu ja tõusud ja mõõnad fantaasiamaailma. Suurepärane graafika võimaldab paremini näidata erinevusi maailma: päris London on üsna igav ja igav, vaid kujuteldav maailm on lihtsalt hämmastav värve. Staatust jälgida peategelane saab mõttes arusaam, mida saab parandada läbi mõned boonused või vähenemise mõju tõttu vaenlased.

Isiklikult kindlaks tõepärasuse üle saab vaadata Alice: Madness Returns video trailer et kindlasti intriig sa!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more