Järjehoidjad

Aliens: Colonial Marines

Alternatiivsed nimed: Aliens: Colonial Marines

Mängu Aliens: Colonial Marines - projekt, mis võib hoida mängijatele ajutistele esimesest kuni viimase hetkeni. Me kohtub Marine koloonia Ühendriigid Christopher Winther ja jube koletised välismaalane. Kohutavad sündmused ja sobiva atmosfääri intriig ja sunnitud läbima kogu mängu kampaania seadus. Vaatamata mõningatele tehnilistele vigadele, mäng tundub päris korralik. Mitte asjata seas tema fännid täna nii palju esindajaid eri vanuses ja rahvusest.

Aliens: Colonial Marines PC, vastavalt arendajad, suutis kehastavad uue põlvkonna mootor, mille abil saate õige valgustus. Kui need tehnoloogiad esinevad väga sageli, kuid nüüd on nad kehastunud eelnõu! Mõned kriitikud usuvad, et see tehnoloogia on alles võimalik teha projekti esindaja eelmisel sajandil aga tegelikult see ainult annab anturazhnye. Ära usu mind? Check it out!

Et alustada mängu, siis tuleb alla laadida eelnevalt Aliens: Colonial Marines. Kiire internet ja sobiv torrent tracker vähendab miinimumini paigaldamise käigus. Läinud projekti, näed väga asi reklaamitud valgustus ja kvaliteetne faktuuri. Käsi südamel, märgime, et kõik sama mäng 2013 võiks vaadata parem, kuid selline otsus on oma võlu. In the end, sa tead väga hästi, mida Aliens: Colonial Marines, kuidas mängida seda projekti ja kui see on vajalik, et panna kõik vajalikud mugav mängu seaded.

Erilist tähelepanu väärib tehisintellekt, on huvitav gameplay. Jätkame Aliens: Colonial Marines on ülevaade lugu temast. Projekt on tehtud "vaga" ütlevad nad. Vastased peaaegu kunagi rünnata ootamatult, nii et tõenäoliselt üllatab sind neil vähe. Ainult tasu atmosfääri ja tekitada täiendavat kasu palgasõdureid - enamiku ajast nad lihtsalt istuvad taimkate ja vaid aeg-ajalt liikunud ühest asukohast.

Mängu Aliens: Colonial Marines ei saa kiidelda liiga suurt keerukust, mis võimaldas tal võita kasuks mitte ainult kogenud, kuid algajatele mängijatele. Tähelepanelikult jälgida tasemel tervise ajas ja proovida, et korvata seda. Mis on tõsi lihtsaim tase, esmaabi komplektid ja täiendav kaitse on peaaegu ei ole vaja.

Vastavalt traditsioon, siis on vaja pump oma iseloomu, aidates arendada oskusi ja tulemuslikkuse parandamise võidelda relvadega. Võimsam relv te kasutate, seda suurem on tõenäosus, et saad kiiresti hävitada vaenlane. Pumbasüsteem on sama kõigi olemasolevate režiimid, nii tegeleda on vaja ainult üks kord ja kõik hilisemad mängu.

Oma silmad, et näha kõiki eeliseid mängu saab vaadata välismaalaste: Colonial Marines video haagis.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more