Järjehoidjad

Alien vs Predator

Alternatiivsed nimed: Alien vs Predator

Alien vs Predator mäng - see on fantastiline märulifilm stiilis põnevusmäng, kus tegevus toimub esimene inimene. See on lõbus shooter, mis on saadaval nii ühe mängija ja multiplayer olekutes. On kolm huvitav pluss meeldejääv kampaania mängivad koos. Palju sõltub valik selle või teise iseloomu. Mängu süžee teatud määral põhineb tuntud film "Alien" ja "Predator". Projekti arendaja - firma Rebellion Developments ja esimene kirjastaja - Sierra Entertainment. Need, kes saab mängida Alien vs Predator, osaleb legendaarne sõda kahe tuntud teaduslikke ja populaarteaduslikke tähemärki. Sa unustamatuid hetki jaht džunglis. Lisaks võid võita ümbritsetud soode koloonia. Ei eita ise rõõm! Üks on ainult lae mäng Alien vs Predator, valige sobiv märk ja seiklus ei püsi sa ootad!

Mis täpselt on mäng Aliens vs Predator? Siin on mõned olulised omadused, mis mõjutavad gameplay:

- Kasutage oma mängu mootor

- Dünaamiline valgustus kaarte, mis on sageli kasulik mängija

- Väga hea, ja mis kõige tähtsam see on asjakohane, usaldusväärne, õhkkond ärevus

- Kvaliteetne video Alien vs Predator mängu ergas eriefektid

- Võime salvestada igal ajal.

Niisiis, kui olete otsustanud proovida, mis tunne on elada sellises ohtlikus maailmas, võta kätte Alien vs Predator relvi, julgust ja stock ees. Saad mängida ühe järgmistest tähtedega, mis iseenesest peegeldab stiilis mänge ja üritusi toimub ümber. Noh, tutvuda: Man (Private), Tegevjuht Colonial Marine. Sest mees, rada algab jaama, kus ta unustas oma, kui rünnak võõrad. Kõik inimese elu - see on lõputu võidujooks ja võitlus ellujäämise nimel. Ta saab välja jaama ja põgeneda ümbritsevast olendid. He - on objekt, mis on pidevalt jahti, nii et me ei saa puhata üks minut. Järgmised märgid - Alien, kelle peamine ülesanne on kaitsta taru alates Marines, ja siis proovida ja saada jaama Marines. Sel juhul mängija võtab rolli tavaliste välismaalane. Ja veel üks märk - Predator. Ta viib jahtima Marines tagastama varastatud laeva. Aga ta sageli langeb saagiks võõrad, et peame võitlema koos nendega. See juhtub, et välismaalaste, Predator lõhnas ja minna oma rada. Kas varju otsima ja lõpuks proovida korvata kaotatud jõudu mitte langeda lõpuks. Kõik need tegelased oma võimalusi tegeleda vaenlased ja erilisi relvi, mis aitab ellu jääda lõputu lahingud. Võite liigu ühe firma üks neist, ja seejärel alustada multiplayer olekutes. See on fantastiline! Näete, sa lihtsalt ei saa pisar ennast eemal mäng! Õnne!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more