Järjehoidjad

Ahvatlema

Alternatiivsed nimed: Allure, Glamour

Tere tulemast põnev fantaasia maailm Allure online!

Alates selle maailma pannud suurt Issand, kes lõi kaosest taeva ja maa. Lord of the Earth on asustatud inimesed, taevas puhastatud piiritust. Siis ilmus maa salakaval paha võlurid, kes leidsid jõu allikas, mis oli "verest Hea Issand." Mages kuuletuma loodusjõud, nende nõidust mustkunstnikud allutatud nõrk inimmõistuse. Clan kanged uhkelt nimetas ennast "Lord of the keha," põlatud surelikud elavad maa peal. Võlurite ja alkohol võitlesid omavahel võimu üle kogu maailma, ja ei olnud end seda sõda, ja seal oli see võitja.

Vahepeal inimesed on loodud kahe võimsa impeeriumi ja võttis maailma saatus on teie kätes. Otsustav lahing oli võidetud Yellow Emperor. Liitlasvägede mustkunstnikud, alkohol ja kes kummardasid neid, oli katki, nende isand tapeti lahingus. Tugevaim Magi vangistati maagiline laev.

Üheksa sajandi inimesed, võlurid ja alkohol elasid maailma impeeriumi inimeste kasvanud ja õitses.

Aga sajandite jooksul jõud ilm nõrgenenud.

Ja cloistered mustkunstnik, on muutunud kehastus kurjade jõudude eest, innukas vabadus, innukas hävitada ja orjastada inimkond on imeline maailm, mis hõlmab Allure online mängu.

Kus vapper sõdalane, kes alistas jõududega paha? Kus on tark maag kes taltsutada kurjad vaimud ja vaenlased süüvima tolm? Ja kus on mõistlik üldine kes viib armee mehi lahingusse ja päästa maailm hävingust? Võibolla see on, mida saab kangelane ja päästja see ilus maailm?

Allure online mäng on väga tagasihoidlik süsteemi nõuded

  • Intel Pentium IV 2,33 GHz
  • 256 MB RAM
  • 128 MB Video Card
  • Internetiühendust

Et Mängu mängimiseks Allure online, peate registreerima oma mängu iseloomu.

Osale mängus Allure on väga lihtne. Ülemises paremas nurgas blokk "luba" nuppu "registreerimine".

Järgmisel lehel sisestage login (kes mõtles nime oma kangelane), sisestage strong salasõna ja e - [ _20_] mail (kes - tegemist aktiveerimise koodi). Teil on vaja ka lugeda ja kinnitada oma nõusolekut käesoleva lepingu tingimustest ja mängureeglid .

Vajuta "Registreeru". Allure Online check möödas.

Et mängida mängu online Allure, sa pead valima tegelasele järgijate kolme kooli maagia ja võitluskunstide - kolm mängitav klassides .

Cobo - kaptenid mõõga võitlus, suur rünnak ja kaitse, suudab taltsutada metsloomad, muutes need ustavad sõbrad ja seltsimehed.

Amrita - mighty nõidade nad alluvad jõud Tuule, Maa ja Tuli. Kasutades võlusid ja ilm, nad saavad koheselt liikuda ruumis ja pakkuda purustamine puhub suur vahemaa.

Järgijad po - laskurid, ja neil on võimu tuul samuti vibu ja nooled. Sügavad teadmised filosoofia ja võime ise kontsentratsiooni muuta need peatamatu lahingus.

Aastatel järgijad eri koolides on pidev võitlus ülemvõimu, igaühel neist on oma tugevused ja nõrkused.

Allure Online mäng annab sulle võimaluse valida meeldiv märk, mis sobib teie maitsele ja võimetele.

Register Allure avaldada teile tohutu fantaasia maailma iidse müsteeriumi ja imet, mis on loodud, kasutades uusimat infotehnoloogiat. Täiesti loetav, selge ja realistlik maastikud erineda olenevalt aastaajast ja ilmast. Sa näed, kuidas lilled õitsevad kevadel, suvel kuumus ja põud, sügisel lehed kollaseks ja langevad. Talvel kõik on kaetud lume ja jää ning saab mõne võigas, sest talvel - kui kurjad vaimud.

Play Allure - see tähendab uurida salapärane Dungeons võitlema hirmuäratav koletised ja peaaegu võitmatu ülemused . Võit on olnud keeruline, kuid kasu on suur - magic artefakte magic raamatu , avades tee uutele ja uus mäng kohtades, kus uusi ülesandeid ja külalistele, uued vaenlased ja auhindu. Fight võib olla nii üksi ja koos meeskonnaga usaldusväärsete sõprade.

Muidugi, kõige huvitavam - see lahing teiste mängijatega Suur vastet ja massilist lahingud .

Kui sa oled väsinud võitlevad, või lihtsalt tahad, et täiustada oma relvi ja raudrüü, võite proovida ise rolli kaupmehe .

Koguda rusikas tahe ja julgus kutsuda tõelised sõbrad ning hakata mängima Allure!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more