Järjehoidjad

Üksi pimedas

Alternatiivsed nimed:

Üksi pimeduses on uskumatult populaarse psühholoogilise õudusmängu uuendatud väljaanne. See pole lihtsalt värskendus, tegelikult on see uus mäng, mis põhineb vanal lool. Siinne graafika on tipptasemel. Muusikaline valik loob pinget stseenides, kus seda vaja on ja aitab sukelduda õudsesse atmosfääri. Tegelastele annavad hääle kuulsad näitlejad. Peate vaheldumisi mängima kahte kangelast. Need, kes on mängu esimese väljaandega tuttavad, ei imesta.

Süžee on huvitav paljude ohtlike momentidega.

Peategelaste nimed on Emily Hartwood ja Edward Carnby.

Onu Emily kadus 1920. aastatel Lõuna-Ameerikas ja peategelane läheb koos eradetektiiviga otsima.

Uurimine viib nad Derceto perekonnale kuulunud mõisa juurde, kus asus vaimuhaigete maja, mida seostatakse paljude salapäraste juhtumitega.

Mängu käigus seisavad vaprad kangelased silmitsi paljude raskustega.

  • Otsige juhtunu kohta vihjeid
  • Lahendage mõistatusi, et edasi jõuda
  • Võitlus koletistega mõisa varjus

Mängu kangelaste sattumise kohta ümbritseva mõistatuste sasipundar lahti harutamiseks kulub üsna palju aega.

See pole lihtsalt detektiiv, peate silmitsi seisma paljude müstiliste sündmustega.

Pärast sündmuskohale jõudmist peavad Emily ja Edward tegutsema eraldi, kuna asjaolud sunnivad neid seda tegema.

Edenedes muutuvad lahendatavad ülesanded keerukamaks. Mäng hoiab sind kogu aeg käed rüpes. Kuid ärge sattuge paanikasse ega kiirustage liiga palju, sel juhul on olulisem keskendumine, tähelepanu detailidele ja kiire taiplikkus. Ei ole lihtne mitte karta, kui igas pimedas nurgas võid oodata pimeduse loomist.

Mängu atmosfäär on sihilikult süngeks tehtud, heliefektid võimendavad seda õudust.

Peategelased on väga realistlikult häälestatud, mis pole üllatav, sest neile andsid hääle Hollywoodi näitlejad. Emily Hartwood annab hääle Jodie Comerile ja Edward Carnby David Harbourile.

Omal ajal oli Alone in the dark selle žanri esimene mäng ja uuendatud väljaanne on endiselt võimeline närve kõditama.

Üksinda pimedas mängimist ei soovitata lastele ja tasakaalustamata psüühikaga inimestele. Kõigil teistel ei takista miski nautimast segu detektiivist müstikaga ja psühholoogilisest põnevikust kultusmängu uuendatud versioonis.

See on vana mängu uuendatud väljaanne, kuid seda võib võtta eraldi loona. Huvitav on mängida nii algajatele kui ka neile, kes on juba klassikalist versiooni mänginud. Suur osa süžeest on muudetud, nii et isegi originaaliga tuttavad inimesed peavad saladuste vihjete pärast pead murdma.

Alone in the dark allalaadimine tasuta arvutisse kahjuks ei tööta. Mängu saate osta, külastades arendajate ametlikku veebisaiti või vaadates Steami saiti. Mängu saab soodusmüügi ajal osta.

Hakkake mängima kohe, et võidelda kurjuse vastu, mis on salapärase mõisa vallutanud!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more