Järjehoidjad

Alfa Centauri

Alternatiivsed nimed:

Alpha Centauri on kosmosestrateegia arendajalt, kes on pikka aega võitnud mängijate poolehoiu üle kogu maailma. Mäng on mõeldud arvutile. Tänapäeval võib seda mängu nimetada vanaks klassikaks. Graafika ei suuda enam kellelegi muljet avaldada, kuid kõik pole nii hull, eriti hea strateegia puhul pole tippgraafika kohustuslik atribuut. Mängu heli on suurepärane ja mängijatel ei ole kindlasti kaebusi häälnäitlemise ja muusika valiku osas.

Selles mängus seisab inimkonna ees süžee järgi oluline ajalooline sündmus, kosmose koloniseerimise algus. Teie vastutate selle protsessi eest.

Koloniseeritavat planeeti nimetatakse Alfa Centauriks.

Valige üks seitsmest saadaolevast fraktsioonist ja alustage kuni viimase ajani asustamata planeedi avastamist.

Selle protsessi juhtimine ei saa olema lihtne ja selleks, et teil oleks sellega lihtsam harjuda, on arendajad hoolitsenud intuitiivse õppimise eest.

  • Avastage planeedi pinda ja selle sisemust kasulike materjalide otsimisel
  • Veenduge, et kõigil elanikel oleks piisavalt vahendeid
  • Looge asula kaitsmiseks armee

Selles mängus seisate silmitsi äärmiselt arenenud AI-süsteemiga. Mängu ajal tundub, et vastane on päris inimene.

Erinevalt paljudest strateegiatest on sel juhul väga paindlik juhtimissüsteem. Te mitte ainult ei ehita oma valitud seadmeid, vaid saate ka võimaluse neid ise kujundada. Selle protsessi käigus on oluline saavutada tasakaal optimaalse kaitsetaseme, manööverdusvõime ja relvastuse vahel. Lisaks ei tohiks saadud ühikud olla ülemäära kallid.

Igal väljapakutud fraktsioonil on oma juht ja oma omadused. Kui teil on aimu, milline mängustiil teile sobib, valige sobivaim fraktsioon. Kui olete nende mängude jaoks uus, võite proovida juhuslikult valida. Kuid on oluline meeles pidada, et pärast mängu algust ei saa te valikut muuta, peate alustama otsast peale.

Alpha Centauri mängimine meeldib kindlasti kõigile Civilizationi mängude austajatele. Sellel mängul on sama arendaja. See projekt on kuulsa mängutsükli eelkäija.

Nagu tsivilisatsiooni, saab ka Alpha Centauri võita mitmel viisil:

  1. Diplomaatia
  2. Teadus ja tehnoloogia
  3. Sõjaline laienemine

Ja muidugi kultuur.

Rahulikku teed valides pidage meeles vajadust säilitada tugev armee, vastasel juhul tahavad salakavalad vaenlased kõik teie saavutused jõuga ära võtta.

Valitud fraktsioon mõjutab ka lõppmängu, kuna igal liidril on oma lõppeesmärk, mille saavutamine võrdub võiduga. Seetõttu on väga oluline lugeda fraktsioonide tunnuseid, et saaksite teada, mille poole püüdlete.

Alpha Centauri tasuta allalaadimine arvutis kahjuks ei tööta. Mängu saate osta Steami platvormilt või külastades arendaja veebisaiti. Mäng ilmus kaua aega tagasi ja hetkel saate selle meistriteose oma teeki üsna odavalt.

Kui teile meeldivad kosmosestrateegiamängud, alustage mängimist kohe!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more