Järjehoidjad

Alfa Empire

Alternatiivsed nimed: Alpha Empire

Alpha Empire Online - strateegiline brauseriga mänguasja tähelepanu mängijatele põnevaid suurte ruumi lahingutes kontrolli galaktika Alpha. Selle kõige põnev ja fantastiline krunt koos uimastamist graafika tahes stiilis fantaasia fännid lihtsalt ei saa jätta ükskõikseks!

Selleks, et mõista uusimat tehnoloogiat, mis on tehtud kasutades Alpha Empire online mäng, arvuti peab vastama järgnevatele miinimumnõuetele:

1. Protsessor: Pentium 133 MHz (või sarnane);

2. Sisemälu 16 MB

3. Vaba kettaruumi - 60 MB.

Kui kõik hästi läheb, võid vabalt minna registreerimislehele mängu Alpha Empire:

Sisesta login - nimi, mida sa pead mängima Alpha Empire

Kehtiv e-posti aadress saada mängude uudised või taasta parool

Kasuta salasõna

Kinnita salasõna

Sisesta ingliskeelseid sõnu pildil.

Vajutades "Start Game" Alpha Empire etapi lõpule online registreerimine. Järgmine etapp - valik-mängu võistlused, lühikirjeldused mida näed ametlik kodulehekülg Enne minna registreerimise leht Athanaton:

1) Terrans (nad - inimesed) - enamik noori kohaliku rassi, kuid on juba teatanud oma kavatsusest kontrollida ruumi territooriumil. Eripäraks - kombinatsioon armor / võimsuse / kiiruse - võimaldab neil vallutada suur venib ruumi.

2) Ksenoborgi (mardikad) - täiesti kohandatav ning paljude rassi, mis Alpha Empire mängida päris huvitav, kui see taastus kiiremini kui kõik tervise ja energia on suurim levik kahju ja nende laevu - odavaim.

3) Drakkar - väga iidne, kuid mitte inimese, rassi. Mõelge ise parem teiste rasside, mis nende arvates on peaaegu ei erine loomadest. Enim sobib neile, kes kavatsevad osaleda mängus, mitte rohkem kui 1-2 korda päevas, kuna laevade Drakkar salvestavad energiat aeglasem, kuid palju. Samuti, kui sa ei kipu mängida mängu online Alpha impeeriumis sagenenud rünnakud võõraid maid, kuid tahan rahulikult arendada oma süsteemi, vaid pöörduvad sunnitud kaitse - see rass sobib teile kõige paremini.

Niisiis, olete otsustanud, "populaarne" ja hakkas lõpuks mängida Alpha Empire võrgus. Mida näete esiteks:

Star

Planet

Mitmed asteroidid.

Siinkohal siis kodumajapidamiste sektoris ("Metropolis") - oma isiklik ruum, kuid sa saad, kui keegi ei saa. Main sama põnevusmäng Alpha Empire Online kulgeks ühise galaktika koosneb paljudest sektoritest, mis mahutab kolme kuni seitset planeeti iga. Et saada üldine galaktika, avatud portaal ja saadab selle läbi kolonisaator.

Kõige tähtsam, mida tasub meeles pidada:

Metropoli ei saa keegi peale sinu

Nõrga läbi portaali on võimalik läbida ainult kolonisaator ja eelteabe

Võite istuda kõik elu metropolis, kuid kõige tõenäolisem, saad väsinud. Luua kolooniad! Eriti kui kolooniad, mäng on mõttetu

Kaart te ei leia süsteem lihtsalt kuna see ei ole seal.

Et asju, mis ütleb online mäng Alpha impeeriumi taandub järgmisi tegevusi: säästa ressursse, õppida kolmemõõtmelise tehnoloogia puu tehnoloogiaid, et parandada planeedi ja koloniseerida laevastik! Kindlasti midagi teha ja kuhu kasvada, nii et ... tere ruumi pardale!

Need
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more