Järjehoidjad

Anarchy Online

Alternatiivsed nimed: Anarchy Online, Anarchy

Anarchy Online mäng on tunnustanud kõik MMORPG, mis on seatud kauges tulevikus planeedil Rubi-ka.

Planet kaetud verine võitlus ettevõtte Omni-Tek ja mässumeelne hõimud kontrolli planeedi, samuti hoiuste notum (kütus nanoroboteid). Start mängimise Anarchy Online teil on nii resident ühe planeedid galaktika provintsi perspektiivis võimas ettevõte.

Game Anarchy Online teha graafiliselt üsna kena, et on hea, et arendajad töötanud storyline, ja muusika on hästi valitud.

Enne kui hakkate mängima Anarchy Online, pead olema registreeritud. Osale mängus Anarchy Online on standard:

Nõuab kasutajanime

Post

Sisestada ja kinnitada parooli

Loe litsents ja kasutaja kokkuleppeid

Soovi korral saate tellida uudiseid Funcom. Ja kui sa oled juba registreeritud Funcom, siis uuesti registreerida te ei pea, lihtsalt hüpata otse teine ​​etapp. Anarhia Online registreerimine on allalaadimise mäng klient. Lae alla originaal mäng klient ja installida arvutisse, saate juurdepääsu mitte ainult originaal mängu, aga ka tema täiendustega Notum Wars, Shadowlands, Alien Invasion, Lost Eden ja Legacy of Xan.

Kui Anarchy Online registreerimine on lõppenud, palutakse teil luua oma iseloomu: teha kindlaks fraktsioon (Neutral, Clan, Omni-Tek), rassi, soo, unikaalseid oskusi ja elukutseid tulevase iseloomu.

Anarhia Online saab mängida üks neljast võistlused. Homo Solitos rohkem kui mis tahes muu kindlaksmääratud kaasaegse inimese ja rassilise omadused aitavad mängijad õnnestub iga elukutse, kuid nad ei saa spetsialiseeruda ühele piirkonnas. Atroksy - see seksikas olendid suurt jõudu, vastupidavust ja pühendumist, nii tugevusele ja vastupidavusele kõrgemad kui teiste rasside, mis võimaldab neil olla suuri sõdalasi.

Opifeksy - rassi loodud luure ja salajasi operatsioone iseloomustab kõrge Agility ja hoidis, mis võimaldab oma liikmetel vältida kõige rünnakuid.

Nanomagi - noorim rassi, intellektuaalselt ja vaimselt arenenud, kuid ka piiratud jõu ja vastupidavuse näitajad, mis on võimalik ainult juhul planeedil Rubi-Ka tõttu eriaktiivsus organismid.

Anarchy Online mäng viib teid palju, palju aastaid, linna tulevik, kus mängu tähemärki liikuda linna autod ja lennukid, kus iga märk viib erinevaid relvi, sealhulgas tulirelvad, keeruline igast kasulik ja mitte ainult kaitseseadised.

Nivelleerimine on Anarchy Online võib olla mingil määral korrelatsioonis keskaegne mänguasi ainult tingimusel, et sa pead tegema oste ei mustkunstnikud ja erinevate müüjate ja automatiseeritud kauplustes ja nanotehnoloogiliste asemel õpib õigekirja kasutab aju implantaadid .

Anarhia Online, nagu keskaja mänge, siis ootame lahingu meeskond väljasõitudel ja tohutu hulk külalistele. Mängus Anarchy Online saate silmitsi ainult üks probleem: kust saada mõned ekstra tundi päevas kulutada mängu, kui sa sukeldu maailma Rubi-Ka üks kord, siis on ebatõenäoline, et murda eemale varsti. Play online mängu nagu Anarchy fännid nagu tavaline MMORPG ja fännid futuristliku mängud.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more