Järjehoidjad

iidne planeet

Alternatiivsed nimed: Planeetide iidne

Ancient Planet tornikaitsemäng mobiilseadmetele. See žanr oli mõni aasta tagasi väga populaarne, kuid nüüd on sellel endiselt palju fänne, kes ootavad põnevusega uusi väljalaseid. Suurepärase kvaliteediga graafika koomiksistiilis, väga detailne. Mängule andsid hääle professionaalid, muusika on hästi valitud ega väsi aja jooksul.

Selles mängus peate vastu seista tulnukate sissetungijate hordidele. Püüdke päästa iidne tsivilisatsioon, mis hoiab galaktilist tarkust hävimast.

See pole lihtne ülesanne:

  • Paigutage oma võitlejad kõige soodsamatele positsioonidele
  • Kasutage erioskusi lahingu kõige intensiivsematel hetkedel
  • Valige oma sõdalaste arengutee
  • Värbage enda kõrvale uusi kangelasi ja täiendage nende statistikat

See on väike lühendatud loend sellest, mida te mängu ajal teete.

Enne Ancient Planeti mängimist peate läbima lühikese õpetusmissiooni. See ei võta kaua aega, kuna juhtnupud on lihtsad ja intuitiivsed.

Nagu enamikes sarnastes mängudes, on ka sel juhul oluline leida õiged kohad lahinguüksuste paigutamiseks. Kombineerige vägede tüüpe nii, et jalavägi aeglustab vaenlase hordide edasiliikumist kohtades, kus suurtükivägi neid kõige rohkem tabab. Iga üksust saab täiustada. Lahingute vahel saate vastavalt valitud taktikale valida võitlejate arengutee. Pärast lahingu ajal on võimalik sõdureid täiustada, suurendades seeläbi nende tõhusust.

Koos tavavägedega läheb missioonile ka kindralkangelane. Tavaliselt on see väga võimas ja erioskustega võitleja. Asetage see kohta, kus teie kaitse on kõige nõrgem.

Kõik kangelased pole mängu algusest peale saadaval, nende kõigi avamiseks peate pingutama ja lahingute ajal ülema annet näitama.

Uuendage kõike:

  1. Kaitsetornid
  2. Sõdalaste salgad
  3. Kindralite kangelased
  4. Erioskused

Saate isegi baasi täiustada.

Mängus on rohkem kui 40 taset, need erinevad üksteisest maastiku, taimestiku ja vaenlaste poolest, keda seal kohtate.

Mitte igat taset ei saa esimese katsega ületada. Kui see ei tööta, proovige järgmine kord taktikat veidi muuta.

Süžee on olemas, see pole liiga keeruline ja keeruline. Teid kindlasti huvitab, mis edasi saab.

mängusisene pood võimaldab teil osta võimendusi ja avada uusi kangelasi. Ostude eest saate tasuda mänguvaluuta või pärisrahaga. Seda on mugav mängida ka ilma raha kulutamata. Raha eest ostmine on seda väärt vaid siis, kui sulle mäng meeldib ja soovid seeläbi selle loojatele tänu avaldada.

Igas vanuses inimesed saavad mängida Ancient Planeti ja paljud naudivad seda.

Saate Android jaoks tasuta alla laadida

Ancient Planet, klõpsates sellel lehel oleval lingil.

Hakkake kohe mängima, et kavalad tulnukad ei vallutaks rahumeelse ja targa tsivilisatsiooni viimast pelgupaika!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more