Järjehoidjad

Angry Pets

Alternatiivsed nimed: Angry Animals, Angry Pets

Angri Patsy mängu ilus graafika ja huvitav krunt võimaldab teil sukelduda imeline muinasjutt maailm täis seiklus ja võitlus. "Miljoneid aastaid tagasi, vähe loomi nautida elu Maal. Aga ... "- algab nende sõnadega üks hullemaid vastasseisud kiskjad ja rohusööjad. Ja nüüd on sinu kord sekkuma, et taastada kord ja tasakaalu taastamiseks.

Liitu mängu Angry Pets lihtne: kõigepealt pead valima nimi ja sugu iseloomu, ja siis vali View - kassid, oravad või pingviinid. Hooned on ehitatud valk kiiremini kass kiiremini puhastades territooriumi ja hoone pingviinid lihtsam taluda kurja dinosaurused rünnak. Angry Pets online registreerimine võimaldab teil kaaluda, millist kasu sa tahad saada - Cat agility, kiirus, jõud või valk pingviinid. Mängu alguses aitate assistent. Kui sa mängid kassi, nad kutsuvad teda "Kitty".

Angry Pets võimaldab mängida mis tahes kohas, kus on arvuti ja internet, sest süsteemi nõuded selles mängus on lihtsalt naeruväärne - Interneti brauser, mis toetab Flash (Internet Explorer, Opera, Mozilla Firefox, Google Chrome, etc . ) Ja arvuti, et ei suutnud toime tulla sellise mängu, kui see ei ole väärt Polütehniline muuseum, siis on see varsti.

Selles mängus on märkide omadused, mis mõjutavad tulemust lahingud dinosaurused: see vaprusmedalit ülevus hooldus, hooldus, juhtimine, Peida ja vastavalt sõidus mõned neist on parem arenenud kui teised.

Register Angry Pets lõppenud ja mäng on juba alanud. Vahepeal oma raketi murdis, ja sa oled ummikus väikesel saarel täiesti võõraid teid planeedil. Esiteks, teil on selge ala ehitamiseks umbrohi. Võib-olla leiad mõned kasulikud ressursside kaevamine. Kõigepealt pead ehitama piimafarmi, mis hakkab tootma 10 ühikut piima tunnis.

Angry Pets online mäng on järgmine komplekt vahendeid - puit, metall, energia hoonete, samuti piima-ja maitsetaimed, et säilitada terve keha. Angry Pets online mäng on välja töötatud süsteem külalistele ja erinevaid ülesandeid, millest esimene oli selge koht elamiseks ja ehitada talu. Nüüd saad oma hästi teeninud auhinna - 10 puidust, 10 metall, 10 ja 10 energia piima. Järgmine samm on elamuehitus tootmise iga ressurss - nagu saeveski või rauakaevanduste. Lisaks iga ehitiste parandamiseks - näiteks kui teil on kogemusi ja piisavalt vahendeid, võite oma saeveski, et saeveski ja toota kordi rohkem ressursse. Aga kui teie väikelinnas ei suuda taluda sissevoolu kiskjad, nii käituda ettevaatlikult. Järgmine peate valige seaded linna. Kui püütud põhilisi vahendeid oleks tore aeglaselt, kuid kindlalt hakata remonti raketi, see annab sulle võimaluse lahendada moon, mis on nii rikas loodusvarade poolest. Vahepeal teie linn on isegi ehitatud tuulegeneraatori ja oled valmis kaitsma, dinosaurused püütud off valve ja võetud kõik vahendid. Ehitada vajalikud hooned ja teha kõik võimalik, et taastada õiglus haldjas maailma. Vajadus võidelda tagasi või saate mängida Angry Pets ja mõista, et olete lüüa.

Mängi mängu Angry Pets online ja lihtsalt uskumatult lõbus ja värviline graafika jätan ainult parimad muljed ja ajakulu mängus ei tundu täiesti kulutatud shuffle. Play online mängu Angry Pets paremini koos sõpradega, sest koos saab kiiresti ja kergesti võita kurja dinosaurused. Samuti mäng on üldine hinnang, mis võimaldab teil mõista, millisel hetkel maailmas sa oled, ja sul võimalik aidata või häirivad mõned teised mängijad viis võitu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more