Järjehoidjad

Animal Crossing: New Horizons

Alternatiivsed nimed:

Animal Crossing: New Horizons ei ole lihtsalt farm, see on terve maailm, kus iga mängija tunneb end väga mugavalt. Siit leiate suurepärase kvaliteediga 3D-graafika koomiksistiilis. Muusikaline sisu on väga meeldiv ja rahustav.

Mängus varustate oma saare ja teie sõbrad aitavad teid selles.

Nagu alati, tuleb alguses külastada märgitoimetajat. Mõelge peategelasele nimi välja. Valige sugu, välimus ja soeng.

Edasi jõuate maagilistele saartele, kus peate veetma suurema osa mänguajast.

Mäng kuulub tinglikult talužanri, kuid see pole lihtsalt köögiviljaaiasimulaator. Kõik on palju huvitavam.

Alguses asute elama telgis ja esimese asjana peate hankima endale tavalise eluaseme.

Saartelt leiate kõik, mida selleks vajate. Järgmiseks peate koguma mitmesuguseid esemeid ja materjale, et luua neist tööriistu.

Mängus on palju huvitavaid tegevusi:

  • kalapüük
  • Putukate kogumine
  • Ehitus ning peale maja ja lähiümbruse parendamist ja parendamist
  • Erinevate majapidamistarvete ja dekoratiivesemete valmistamine
  • Kauplemine ressursside ja toodetega

Lühike nimekiri ei ütle kahjuks kõike.

Kalapüük on mängu üks huvitavamaid tegevusi. Püütud kala saad kinkida kohalikule muuseumile või eksponeerida oma kodus trofee ja kaunistusena.

Aeg voolab mängus sünkroonselt reaalajas, mängupäev on võrdne tavalise päevaga.

Kalapüüki tehes arvesta kellaajaga. Igal kalaliigil on oma periood, mil võimalus seda püüda on kõige suurem.

Putukate kollektsiooni loomine on samuti huvitav tegevus. Looge kodus tohutu kollektsioon või aidake sellega oma kohalikku muuseumi.

Dekoratiivesemete või riiete ostmiseks vajate raha, mida saate teenida, müües kohalikku poodi erinevaid esemeid või kogutud ressursse. Hinnad muutuvad iga päev, proovi müüa seda, mis sel päeval kõige rohkem kasumit annab.

Mängusisese raha eest saate ellu viia suuri projekte. Näiteks kõigi saarte vahele ilusate sildade ehitamise eest tasumiseks või graatsiliste treppide ehitamiseks kuhu iganes neid vaja läheb. See muudab territooriumil liikumise lihtsamaks ja parandab esteetilist välimust.

Poes on müügid teatud päevadel. Hooajaliste sündmuste ja pühade puhul on võimalus soetada unikaalseid esemeid, mida muul ajal osta ei saa.

Animal Crossing: New Horizonsi mängimine on lihtne ja üsna lõbus. Nagu paljude sarnaste mängude puhul, on siingi vaja regulaarseid külastusi, et huvitavast mitte ilma jääda. Aga kui teil on aega vaid paar minutit, pole vahet, mida vajate, teil on aega seda teha nii lühikese ajaga.

Animal Crossing: New Horizons laadige tasuta alla arvutisse, kahjuks pole võimalust. Mängu saate osta Steami portaalist või arendajate ametlikult veebisaidilt.

Hakka mängima ja sukeldu positiivsesse õhkkonda meeldiva muusika, kauni graafika ja huvitavate ülesannetega!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more