Järjehoidjad

Loomade isandad

Alternatiivsed nimed:

Animal Lords on ebatavalise mängumehaanikaga võrgustrateegia. Saate mängida Androidi kasutavates mobiilseadmetes. Graafika on koomiksistiilis särav ja värviline. Häälnäitlemine on hea, muusika on lõbus.

Mängu ajal leiad end maagilise riigi territooriumilt nimega Minos. Kõik selles kohas elavad olendid olid õnnelikud, kuni kuri draakon unest ärkas. Nüüd on maailm ja kõik selle elanikud hävimisohus. Teil on päästja roll, kuid kõik ei suuda maagilist draakonit võita.

Enne missiooni alustamist täitke mitu koolitusülesannet. Nii saate kiiresti aru juhtimisliidest ja mõistate, mida on vaja teha.

Teel draakoni lossi ootab teid palju asju:

  • Avastage Minost, otsides oma meeskonnale ressursse, paremaid relvi ja kangelasi
  • Võitle oma teel kohatud vaenlastega ja võida lahinguväljal võite
  • Täiustage oma oskusi, see teeb võitmise lihtsamaks
  • Ehitage oma linn, et teil oleks pärast reisimist kuhugi tagasi pöörduda
  • Taastage läbimatusse džunglisse peidetud elupuu
  • Sõbrake teiste mängijatega ja looge liit

Siin on Animal Lordsi peamised tegevused Androidis.

Mäng on täisväärtuslik võrgustrateegia, millel on mõned eripärad.

Väljakutsed muutuvad igal tasandil keerulisemaks, kuid ilma selleta muutub mäng kiiresti igavaks.

Tänu sellele funktsioonile saavad algajad arendada oma võimeid ja võistelda kogenumate mängijatega.

Lahingud näevad ebatavalised välja. Sõdalaste väljakutsumiseks ja eritüüpi rünnakute kasutamiseks peate puslemängus täitma teatud tingimused – kolm järjest. Mida tugevama vastasega silmitsi seisad, seda suurem on mänguväli ja seda raskemad on ülesanded. Kiiret ei ole, vigu vältimiseks võid oma liigutused läbi mõelda. Olge valmis, et kõik vaenlased ei saa esimesel korral lüüa. Kasutage boostereid, kui võit on võimatu, kuid pole vaja kiirustada, võimendajate arv on piiratud ja võib-olla tasub need raskema lahingu jaoks säästa.

Igapäevase mängu külastamise eest saate kingitusi mängu loojatelt.

Pühade ajal osalege eriüritustel ja võistlege ainulaadsete auhindade nimel. Et huvitavaid võimalusi mitte kasutamata jätta, kontrollige aeg-ajalt värskendusi või laske mängul automaatselt värskendada.

Mängusisene pood pakub võimenduste ja muude asjade ostmist. Müügipäevadel saate seda teha soodushinnaga. Ostude eest saab tasuda mänguvaluutas või pärisrahas. Te ei pea raha kulutama, see sõltub ainult teie soovist; saate Animal Lordsi mängida ilma raha kulutamata.

Projekt on aktiivses arenduses, siin ilmub kogu aeg midagi uut.

Teie seade peab mängimise ajal olema Internetiga ühendatud.

Animal Lordsi saab Android-s tasuta alla laadida, kasutades lehel olevat linki.

Alustage mängimist kohe, et päästa fantaasiamaailm kurja draakoni orjusest!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more