Järjehoidjad

Anno 1503

Alternatiivsed nimed: Anno 1503

Anno 1503 üks strateegiaid, tänu millele on sellest žanrist saanud see, mis ta on. Saate mängida arvutis. Mäng on tänapäeval juba klassika. Retrostiilis graafika, detailne. Häälnäitlemine on hästi tehtud ja muusika meeldiv.

See väljaanne sisaldab kõiki välja antud täiendusi, see avardab võimalusi ja muudab mängu veelgi huvitavamaks.

Alustage teekonda, et luua maailma kõige mõjuvõimsam riik. See ei ole lihtne ülesanne ja kõik ei saa sellega hakkama. Eduvõimaluste suurendamiseks läbige koolitust ja parandage oma juhtimisoskusi.

Edu saavutamiseks peate täitma palju ülesandeid:

  • Valige kolooniate jaoks kohad
  • Ehitage linnu ja talusid
  • Tehke teaduslikke avastusi ja uurige tehnoloogiaid
  • Looge asulate turvalisuse tagamiseks tugev armee
  • Tegelege diplomaatiaga, leidke ustavaid liitlasi ja petke reetlikke vaenlasi
  • Kaubelge ja teenige uute projektide jaoks raha

Kõik need on vaid peamised tegevusvaldkonnad, mis teid mängus ootavad.

See projekt ei meeldi kõigile, sa pead tõesti armastama klassikalisi mänge. Lisaks pole tippgraafika kunagi olnud heade strateegiate kohustuslik atribuut.

Mängurežiime on mitu:

  1. Skript
  2. Kampaania
  3. Vabarežiim

Valige endale sobiv. Kõige huvitavam saab olema kampaania.

Mänguruum on üsna suur ja hõlmab paljusid kliimavööndeid. Arktikast koos liustikega kuni ekvaatori lähedal asuvate troopikasteni. Igaüks neist tsoonidest võib toota oma ainulaadseid ressursse, kuid mitte kõik kohad ei sobi asulate rajamiseks.

Mäng sisaldab enam kui 250 tüüpi ehitisi, kõik need on ainulaadsed, neid on võimatu segi ajada.

Algul seisate silmitsi ressursside nappusega ja nende ammutamine võtab suurema osa teie ajast, kuid järk-järgult see muutub.

Linnaplaneerimine võib sind köita kauaks, ainult sinust oleneb, millised linnad välja näevad ja kui hästi neid kaitstakse.

Sõjaliste asjade ja armee arendamine pole vähem oluline kui asulate arendamine. Naaberriikide juhtidega suheldes tuleb vahel balansseerida konflikti äärel. Ebaviisakule tuleb reageerida nii, et mitte tunduda nõrk, aga ka mitte kutsuda esile rünnakut oma riigi vastu.

Isegi kui kavatsete keskenduda kogu oma tähelepanu kaubandusele või diplomaatiale, võivad teid rünnata agressiivsed naabrid. Sel juhul võib teie inimeste tulevik sõltuda armee võimsusest ja teie juhtimisannetest.

Suur valik relvi ja vägede tüüpe võimaldab teil rakendada sobivat strateegiat, võttes arvesse seda, kes teile vastu on. Õigesti tegutsedes on võimalik võita isegi kõrgem armee.

Saate mängida Anno 1503 ilma Internetita. Lihtsalt installige mäng ja saate lõbutseda ilma võrguga ühendamata.

Anno 1503 tasuta allalaadimine arvutisse, kahjuks pole võimalust. Mängu saab osta Steami portaalist või arendajate veebisaidilt.

Hakka mängima kohe, et valitseda oma riiki ja viia see õitsenguni!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more