Järjehoidjad

Anno 1602

Alternatiivsed nimed: Anno 1602

Anno 1602 strateegia sarjast, mis on teada kõigile selle žanri fännidele. Saate mängida arvutis. Mängu peetakse klassikaks, graafika on oma aja kohta üsna detailne, täna ei avalda see kellelegi muljet, kuid see ei riku mängu sugugi. Häälnäitlemine on hästi tehtud. Seadmete jõudlusnõuded on madalad.

See on üks sarja esimesi osi; see oli kunagi üks parimaid strateegiaid ja isegi praegu on sellel palju fänne.

Mäng toimub aastal 1602, mida on pealkirjast lihtne ära arvata.

Teist saab laeva kapten, kelle ülesandeks on leida koloniseerimiseks sobiv saar. Palju sõltub teie valikust. Tsivilisatsiooni jälgedeta saart ei ole lihtne muuta üheks arenenumaks piirkonnaks.

  • Valige elama asumiseks sobiv koht
  • Avastage piirkonda, otsides mineraale, puitu ja muid ressursse
  • Ehitada ja parendada hooneid, laiendada asula territooriumi
  • Õppige uusi tehnoloogiaid
  • Hoolitsege turvalisuse eest, looge kaitseliine
  • Seadistage kaubandus, et saaksite osta kõike, mida vajate ja müüa oma linnas toodetud kaupu
  • Tegelege diplomaatiaga, saage kaubanduspartneritelt tuge ja leidke usaldusväärseid liitlasi
  • Looge oma territooriumi kaitsmiseks või vallutussõdade pidamiseks tugev armee

Kõik leiavad selles mängus oma lemmiktegevuse ja saavad huvitavalt aega veeta.

Kogenematutel mängijatel võib olla raske juhtnuppe mõista, kuid arendajad hoolitsesid selle eest, et liides oleks vihjetega. Lisaks on teil võimalus kohandada juhtnuppe vastavalt oma eelistustele.

Seda tüüpi mängud võivad alguses olla keerulised, sest sa pead lühikese aja jooksul palju ära tegema. Ressursipuudus on kõige teravam mängu esimestel minutitel. Peale selle, kui olete omandanud põhitehnoloogiad, muutub asula püsimajäämise tagamine lihtsamaks ja saate keskenduda uutele eesmärkidele.

Niipea, kui varustate oma linna kõige vajalikuga, hoolitsege armee eest. Isegi kui te ei plaani sõjalisi kampaaniaid, on teie piiride kaitsmiseks vajalik tugev armee. Mida arenenum on teie asula, seda suurem on rünnaku oht.

Ehitage tugevaid müüre, torne ja muid kaitserajatisi. Laevatehastes on võimalik ehitada nii kauba- kui ka sõjalaevu.

Aeg mängus möödub kiiremini kui tegelikkuses, see annab teile võimaluse jälgida oma riigi arengut ja valida enda arvates kõige õigem arengutee.

Anno 1602 saab olema huvitav mängida, kellaaja ja aastaaegade vahetus on rakendatud. Ärge unustage enne talve varusid varuda.

Kõik, mida pead tegema, on mäng installida ja saate seda igal ajal lõbusalt mängida, isegi kui teil pole sel hetkel Interneti-ühendust.

Anno 1602 tasuta allalaadimine arvutisse, kahjuks pole valikut. Mängu saate osta Steami portaalist või külastades arendajate veebisaiti.

Kui teile meeldivad klassikalised mängud ja olete strateegiafänn, alustage Anno 1602 mängimist kohe, et tutvuda selle žanri ühe parima mänguga!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more