Järjehoidjad

Anna 1800

Alternatiivsed nimed:

Anno 1800 põnev strateegia, milles määrate tee võiduni. Mängul on hea graafika, mis näeb välja uskumatult realistlik. Häälnäitlemine on tehtud professionaalsel tasemel, muusikalised kompositsioonid ei väsi pika mängu jooksul.

Hakkate mängima 19. sajandil ja saate suunata valitud kultuuri arengut kogu ülejäänud ajaloo vältel. Enne Anno 1800 mängimise alustamist läbite lühikese õpetuse, et õppida juhtimise põhitõdesid. Ülejäänu tuleb õppida juba mängu ajal.

See mängude seeria ilmus üsna kaua aega tagasi. Teatud määral on mängud sarnased paljudele tuntud Civilizationiga. Kuid siin ei alustata kiviajal ja seetõttu on mäng esimestest minutitest palju aktiivsem.

Teie otsustate, millise tee eduni lähete:

  • Sõda ja vallutamine
  • Teaduse ja tehnoloogia areng
  • Diplomaatia ja intriigid rahvusvahelisel tasandil
  • Kunsti ja maailmaimede loomine

Nagu te ilmselt juba aru saite, võib mäng pakkuda täpselt seda stiili, mis teile rohkem meeldib. Saate mängida majandusstrateegiana riiki ja linnu arendades ja moderniseerides või pidada lõputuid vallutussõdu. Valik on teie enda teha.

Mängu keskkond muutub pidevalt, uue ajastu saabudes muutuvad kättesaadavaks uued tehnoloogiad. Kliima ja naaberriikide suhtumine on muutumas. Kui kiiresti ja edukalt suudate uue reaalsusega kohaneda ning see määrab, kas suudate viia oma riigi õitsengu ja võiduni.

Mida arenenumaks muutub teie riik, seda lihtsamaks muutub teatud tegevusvaldkondade juhtimine. Vastasel juhul võtaks kogu teie aja ainult tootmisprotsesside juhtimine ja tähelepanu tuleb pöörata muudele tegevustele.

Lisaks tehnoloogiale on vajadus uute ressursside järele, näiteks suureneb vajadus nafta või isegi tuumakütuse järele. Oluline on selliseid muudatusi õigeaegselt märgata ja vajaliku koguse tootmine võimalikult kiiresti paika panna.

mängurežiimi on palju, igaüks valib endale sobiva. Mängi kampaaniat või vali juhuslik kaart, mis genereeritakse antud parameetrite järgi. Saadaval on ka võrgumäng ühe või mitme mängijaga.

Saate mängida nii kaua kui soovite, valides iga kord erineva riigi või isegi kontinendi ja iga kord võib arengutee olla erinev. Proovige end sõjalise strateegi või targa valitseja rollis, tehes mängu uuesti läbi.

Lahingusüsteem on selge, reaalajas strateegiastiilis. Suunake sõjaväeüksusi ja määrake sihtmärgid, nemad hoolitsevad ülejäänu eest.

AI mängus kohandub hästi teie stiiliga ja isegi kui mängite üksikmängija kampaaniat, on teil alati vastaseid, kellega võistelda.

Anno 1800 tasuta allalaadimine arvutisse, kahjuks pole võimalust. Mängu saate osta arendaja veebisaidilt või Steami portaalist.

Installige mäng kohe ja saage oma valitud osariigi juhiks!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more