Järjehoidjad

Himn

Alternatiivsed nimed: Anzem

Gemni hümni seiklus 10 aastat.

Paar aastat kulus BioWare stuudios täiesti uue mängutootega, millel oli fantastiline lugu. Hümn, olles ikka veel arengujärgus, tõstis mängu maailma, eriti pärast E3 näitust 2017. aastal.

Esitlusvideost selgus, et hümn muutub üha enam valmis mängu mängimiseks, nähes ette uskumatuid seiklusi. Ja nad avanevad platvormidel:

  • PC
  • Xbox One
  • PlayStation 4

But kõige põnevam uudis on see, et projekti plaanijärgid järgivad oma järglasi järgmise 10 aasta jooksul. See pole veel selge, see jätkub lisandmoodulite või üksikute mängude kujul.

hümni post-apokalüpsisse.

Download Anthem võib olla alates 2018. aastast, nii et arendajatel on veel aega imetada universumi, mida nad on välja töötanud, uute imetega. Sa pead elama ajal, mil planeet oli katastroof. Ja see juhtus kaua aega tagasi, hinnates looduslike maade hävitamist. Inimesed asusid elama ühe suure linna vanadesse varemedesse. Tänapäeval saavad nad neid säilitada ainult elutingimustele vastupidises seisundis, kaitstes neid “suure maa” seina eest.

. On selge, et ühel päeval juhtus kohutav õnnetus, mis hävitas tsivilisatsiooni. Ainult käputäis inimesi elas ja ei ela, vaid elab selles uues maailmas. Mõnikord peavad nad välja jääma väljapoole asula. Selleks on välja töötatud spetsiaalsed kaitseriietused, mis on varustatud püsiva armoriga. Nad kaitsevad inimesi täielikult väliskeskkonnast, kuid mida nad enam kardavad atmosfääri või seda, et ta elab selles, ei ole veel selge.

Sellises rollimängude tegevuses ei ole ohtlikke olukordi puudus. Päev peab elama, võitlema ja rasketest olukordadest välja minema. Palgasõduriks saamine koos kolme partneriga lähete hümni mängima, uurides looduslikku laadi. See on täis kõik kurjad, mis on igal hetkel valmis rünnama. Olles linna piiridest lahkunud, olge ettevaatlik, sest nüüdsest on teie elu riputatud niidiga. Koos looduslike džunglidega asustatud koletistega on palju teisi vaenlase asula elanikke. Nad jahti ka haruldaste esemetega, mis võivad rasketes tingimustes elu kergemaks muuta.

Sellepärast on parem minna ohtlikuks reisiks meeskonnana, nii et igal ajal saate te üksteist aidata. Töötage välja plaan, järgige seda ja kaevandatud esemed toovad ühist kasu kõigile operatsiooni osalejatele.

Seadmete kohta.

Eraldi tuleks rääkida kostüümide ja relvade kohta. Kostüümid, kus kangelased on riietatud, on Javelini eksokoosid ja varustatud kõigi funktsioonidega, mis võimaldavad elada ebaausas keskkonnas. Nad on erinevat tüüpi ja igaüks on varustatud oma relvaga. Kuid iga valik võib pumba ajal muutuda ja see toimub tuttaval viisil.

  • Väljundmaastik
  • Koguge esemeid
  • Kasutage neid oma isikliku varustuse (kosmose, relva) uuendamiseks
  • Müüa ja osta puuduvad esemed

Parim soomustatud riietus, teil on võimalus mitte ainult kiirendada sõidu ajal, vaid ka lennata jetpackiga ja isegi sukelduda vette. Asukoha laiendamine pakub ülesandeid, mida tuleb hoida erinevates elementides.

Kõik, mida Teil on vaja teha hümnis, mõjutab teid ja keskkonda. Mängijad seisavad silmitsi ebatavaliste nähtuste, välgupiirangute, teiste mõõtmetega portaalide ja uute planeetidega. Mis toimub, paelub ja natuke hirmutav. Avatud maailm põnevab ja selle toimumise dünaamika on kogu mängu vältel heas korras.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more