Järjehoidjad

APB Reloaded Online

Alternatiivsed nimed: APB Reloaded Online

APB Reloaded Internetis - uus sõltuvust multiplayer mäng, kus räägiti opositsiooni jõugud ja politsei. Action mäng toimub meie ajal ja kasutaja on antud võimalus isiklikult osaleda lahti võtta ja mõjutada nende tulemust.

Algselt on nlayn mäng APB Reloaded väljatöötatud Realtime Worlds, kuid pärast omandamist Mängijad Esiteks on oluliselt suurenenud ning toonud järgmisele tasandile. Arendamisel mäng osalenud David Jones, kes on arendaja kuulus mäng GTA.

APB Reloaded online mäng on vähemalt järgmised nõuded süsteemile:

- Operatsioonisüsteem: Windows XP

- CPU: Core 2 Duo 2. 13 GHz

- RAM: 2 GB

- Video: 256 MB Radeon X1800

- DirectX 9. 0.

- Vaba ruumi kõvakettal: 5 GB

- Interneti-ühenduse kiirus: 512 kbit / s.

Praktikas need parameetrid lihtne gameplay ei pruugi olla piisav. APB Reloaded online mäng , millel on järgmised soovituslikud:

- Operatsioonisüsteem: Windows Vista / Windows 7

- CPU: 2. 4 GHz Intel Core 2 Quad või samaväärne;

- RAM: 4GB

- Video kaart: GeForce 8800 GT 512 MB või samaväärne;

- Interneti lairibaühendus.

Kui parameetreid nõuetele arvutimängud saab siis p egistratsiya mäng APB Reloaded . APB Reloaded online registreerimine võtab väga vähe aega ja tehtud mugavaks. Sest see online mäng tuleb valida "Download", siis laadib faili "Zapuskatre." Kui fail on arvutisse installitud, lihtsalt käivitage see ja järgige juhiseid. Sel p egistratsiya APB Reloaded lõpeb ja saab sõita otse gameplay.

Ja gras APB Reloaded Internetis võimaldab kasutajal mängida üks kaks fraktsioonide: KURJATEGIJAD või rakendajate .

KURJATEGIJAD - see fraktsioon bandiidid, nad on initsiaatorid kuritegude San Paro. Bandits - need on mehed, kes rahulikult hästi, ei ela, ja nad pidevalt tegeleda erinevate haiguste kui tekitada ägeda reaktsiooni politsei. Stardijärjekord küljel bandiidid, kasutaja peab täitma kaks peamist ülesannet kuritegelike jõukude linna. Esimene töö ei ole väga vastutav, põhimõtteliselt kõik, vähendatakse carjacking ja seejärel toimetatakse õigesse kohta, joonistus graffiti, varguse narkootikumid jms. Kuna kõik need ülesanded, asutuse mängija tõuseb, ja siis antakse keerulisem, vastutustundlik ja ohtlik töö. Loomulikult kasvab ja tasu tehtud töö eest. Ja grata online mäng APB Reloaded bandiidid ka huvitav, sest mitmekesisust ja omapära töökohtade saadud. Näiteks, kui alguses missioon pandi töö lihtsalt varastada ja võtta auto õigesse, töö saab siis täiendada oluliselt, sõltuvalt olukorrast, kus oli mängija. Ja muidugi, see olukord on vaja teada, mis ei ole alati lihtne, kuid alati põnev.

Rakendajate. Ja grata online mäng APB Reloaded politsei - see tähendab, et kaitsta ja kaitsta linna alates keelab. Ülesanded politsei kurjategijate lisada, et ei ole nii lihtne. Mitte kõik läheb tegelikult kurjategijate. Mängib politsei, mängija saab ülesannete agent Prentiss Tigers ja Praetorians. Politsei töö on väga lihtne ja ei ole ohtlik. Näiteks ülesanne pakkuda kuld või suur rahasumma punktist A punkti B on raske ja ohtlik. Vaatamata soomusauto ja muu tugevdatud turvameetmete, on võimalik, et väärtuslikku lasti siis kinni. Kindlasti bandiidid juba tead liinil ja on valmis ründama iga hetk. Võite muidugi ülepeakaela kiirustades otse soovitud punkti ja naedyatsya et bandiidid ei ole aega, et reageerida õigesti, kuid võite tulla teist teed, siis ründajad hunt ta maha palju raskem.

Graafika selles mängus kõrgeimal tasemel, kuidas täpselt ja küps juhtimissüsteemi.

Kes APB Reloaded play otsustada kasutajad. Ainuke asi, et me ei tea täpselt, mida mängida APB Reloaded huvitav ükskõik, kes sa mängid.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more