Järjehoidjad

Apocalypse 2056

Alternatiivsed nimed: Apocalypse 2056

Apocalypse 2056 Online - tasuta omakorda põhinev strateegia mäng. 2056, Maa haaranud viimsepäeva katastroofi katastroof, inimesed hukkuvad, tugev kuumus ei säästa kedagi ei. Antarktika - koht, kus ülejäänud elanikud planeedil vähemalt, sest see võib jääda ilma praktiliselt midagi, et elada. Keegi tekitab shooting märatsema ja kes rahulikult, kes tegeleb kaevandamisega ressursse.

Ja sul? Tahtsin kogeda maailma peale globaalse katastroofi?

Apocalypse 2056 mängu online gameplay ilma probleemideta pakub sellist süsteemi nõuded:

• keskmine PC seaded

• Intrenet võrguühenduse.

Kui juba väljakannatamatu ja ma tahan mängida Apocalypse 2056 vaja läbida vormistamine mängu. Registreerimine Apocalypse 2056 ei kesta üsna lihtne ja kiire. Main kontrollige oma andmed:

1. külastada ametlik veebileht mäng Apocalypse 2056

2. vali - Aasta

3. nime määrama tulevikus oma iseloomu

4. vali korrusel;

5. Kavandatud klasside kohta lugeda teavet ukazhaite kus soovite koosneb

6. Vali rassi, mis sisenevad

7. märgistada, kui olete lugenud ja nõustute kasutaja kokkuleppe

8. siis klõpsa - märk.

Ja nüüd, siin. Hirmutav nägemine - mitte kerge südamega. Nüüd on sinu ülesanne on lihtne: jääda selles maailmas vägivalda. Nagu juba mainitud Apocalypse 2056 mängu saab mängida ühe kolmest pakutud klassid:

• sõdurid

• Forward

• Scout.

Soldier - mitmekülgne, täpne klassi võitleja suur lahingud lühirada. Tekitatakse mõõdukas kahju. Osav relvadega tüüpi. Ei ole tugev soomus.

Assault - hea tulemine Nujakka. On oskused valduses noad. Põhjustades palju kahju. On tugevaim teevad. Nõrk külg - haavatav kaugele vaenlase, kuid on hea pakkumise elu.

Scout - sobib kaugläbiotsimise lahing - kiire ja vilgas. Kümnendal tasemel hoiab snaiper rifle. On kerge armor, kuid mitte tugev Nujakka, kuid parim, pikki vahemaid.

Ka sa Apocalypse 2056 mäng pakub valida rassi

• Homo

• DOE

• Eco.

Ja pealegi, et sa vasta kohapeal, mida peaks lugema: tootmine, iseloom, oskused, kaardi-, kaubandus-, klannid, jututuba, külalistele, relvad, raudrüü, implantaadid, koletisi, nõuandeid ja maailma ajaloos.

Loomulikult pärast sellist sündmust maailmas on konkreetsed olendid, mis paratamatult häirida igapäevaelu - koletised.

Kaitsel, lahingud ja ametid tootmine antakse teile ülesanne, mille rakendamine saab edendamine.

Ja muide, et läheks sõtta, on vaja kas visata ise taotluse või kutse saanud teiste kasutajatega.

Mängi mängu online Apocalypse 2056 päris lõbus. Ja kõik tänu kõrge kvaliteediga, särav graafika - realistlik tähemärki, koletisi ja kogu maailma pärast katastroofe. Sa paistad koos tähtedega kogeda kõike.

Saad navigeerida mängu käigus.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more