Järjehoidjad

aquatico

Alternatiivsed nimed:

Aquatico on linnaehitaja, mille käigus peate muutma ookeanipõhja elamiskõlblikuks. Graafika on hea, tehtud realistlikus stiilis. Muusika on meeldiv ja ei häiri.

Tulevikus on inimkonna tegevus viinud maa ökosüsteemi hävimiseni. Ellujäänud on sunnitud otsima päästet ookeanisügavustest.

Aidake ellujäänutel otsast alustada ja taastada tsivilisatsioon.

Siinsed juhtnupud ei ole keerulised, kuid isegi kui te neid mänge sageli ei mängi, aitab väike õpetus mängu alguses teil sellest aru saada.

Pärast seda hakake ellu jääma ookeani ebasõbralikus sügavuses.

Allveelaeva ehitamine on keeruline ülesanne, kuid terve linna veealune ehitamine on sadu kordi keerulisem.

Parim viis Aquaticot mängida on võtta aega ja mõelda igale oma liigutusele.

  • Avastage elutähtsate ressursside sügavust
  • Tootmishoonete ehitamine vee alla
  • Kaotatud tehnoloogiate avamine ja rakendamine
  • Ehitage kogukonna elamu, ehitades kupli

Muidugi, alguses on teil vaid väike veealune baas, kus inimesed tõmbuvad väga kitsastesse hoonetesse. Olukorra parandamiseks on esimene samm saata ekspeditsioonid sügavusi uurima ja mineraale otsima. Pärast vajaliku tootmise seadistamist võite hakata baasi järk-järgult laiendama. Ookean on ainulaadne koht, olenevalt sügavusest on seal väga erinevad tingimused ja veetemperatuurid. Parem on paigutada elanikkond kuplite alla maapinnale lähemale ja tööstusrajatised ehitada sügavamale vee alla.

On vaja ehitada piisavalt droone ja sõidukeid, mida teie inimesed saavad kasutada.

Tuleb hoolitseda ka kaitse eest. Paljud olendid elavad meresügavuses ja mitte kõik neist pole inimesega rahul ja mõned on rahul rikkaliku toidu ilmumisega.

Lisaks fossiilsete lademete uurimisele saavad ekspeditsioonid uurida sügavust, jälgides temperatuuri. Asulale on suureks abiks pioneeride leitud unikaalsed esemed, aga ka haruldased muldmetallid.

Mida suuremaks teie linn muutub, seda sügavamale peate sukelduma ookeani, et otsida seda, mida vajate.

Püüdke mitte häirida veealust elu, vastasel juhul provotseerite kohalikke elanikke ulatuslikele rünnakutele.

Tehnoloogiapuu on väga ulatuslik ja hargnenud, teatud etappidel tuleb teha valik erinevate arenguteede vahel. Pole paremat võimalust, kõik sõltub teie mängustiilist.

Hilisemas etapis peate mõtlema asula elanike vaba aja veetmise peale. Avatud kohvikud, sushibaarid ja isegi kinod. See muudab inimeste elu heledamaks ja parandab elutingimusi.

Kui suudad valida õiged prioriteedid, suudad kindlasti arendada veealuse tsivilisatsiooni seisundini, kus elu mahajäetud pinnal ei tekita inimestes nostalgiat.

Aquatico tasuta allalaadimine arvutisse kahjuks ei tööta. Mängu saab osta ametlikult veebisaidilt või turgudelt.

Hakka mängima ja saa teada, millised saladused on peidus maailmamere tohututes sügavustes!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more