Järjehoidjad

Arcane Saga

Alternatiivsed nimed: Arcane Saga

Tegelikult mäng Arcane Saga tuttav juba aastaid. Vahetult enne tema nimi kõlas nagu «Prius Online». Mõne aja pärast projekti selle nimi oli suletud, kuid nüüd NetMarble otsus tehti tema ülestõusmist ja naasta seeria on populaarsed online mänge. Muidugi, uue projekti teataval määral erineb tema eelkäija, sest arendajad ei ole lihtsalt re-release, nad kindlaks kõik vead, tõrkeotsing, tegid oma kohandusi, lühidalt, tegi kõik, et muuta mängu, et täita kõik nõuded Kaasaegsete veebipõhiste projekte. Peaaegu muutunud ja mängu mehaanikat - arendajad muutunud klasside ja lahingu süsteemi.

Täna Arcane Saga Online on täiesti uue klassi mängud. Teistest projekte valib kõrge kvaliteediga graafika ja uimastamise video lisab, ja seejärel tekkinud mängu ajal. Uskumatu lugu suudab võita südamed isegi skeptikud.

Kuna see mäng online, siis muidugi, et alustada mängimist Arcane Saga registreerimine on kohustuslik. Mäng ei ole veel kohandatud inglisekeelsete kasutajad. Aga sa nagu kogenud kasutaja, see asjaolu ei tohiks segi ajada. Saate hõlpsasti lahendada kõiki intuitiivne funktsioone, nagu kogu mängu ja registreerimise protsess, eriti.

Traditsiooniliselt pead sisestama oma kasutajanime ja parooli, ning täpsustama aadress elektrooniline postkast. Et täita kõik väljad, hoolikalt lugeda vihje süsteem.

Nii võite hakata mängima Arcane Saga, siis tuleb alla laadida spetsiaalne mäng klient.

Vastavalt mängijatele, kes on kursis varasemate versioonidega mäng ja uuendatud, uus projekt on muutunud palju huvitavamaks ja paljutõotav arengu seisukohast. Nüüd mängida Arcane Saga sai rohkem huvitavaid tingitud asjaolust, et üks mängija on vaja hallata korraga kolm märki:

Oma kangelane Adventor.

Tema kolleeg Anima.

Mercenary Gigas.

Nagu näete, on igav ja lõõgastuda selles mängus ei ole. Kõik märgid üksteisest erinevad. Sa pead tegema kõik selleks, et leida ühine keel, mille igaüks neist ja siluda gameplay.

Igaüks saab mängida Arcane Saga tasuta järgmised märgiklassid:

Hume.

Lon.

Ayin.

Berija.

Ja veel üks huvitav fakt - kõik rassid erinevad mitte ainult oskusi ja teadmisi, vaid ka sotsiaalset struktuuri. See mäng on mõeldud pisiasjad.

Ajal mäng siis tekib erinevaid Dungeons mis võib jagada mitut liiki. Esimest tüüpi - tavalised või traditsiooniline koopasse, teine ​​- Loll ellujäämise ja kolmas, kõige huvitavamad ja ohtlik - koopasse, mis toimub aja jooksul. Kõik Dungeons on keerukad.

Daily mängu siis oodata uusi ülesandeid ja külalistele. Sa pead vaata ise ja jaga sõpradega!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more