Järjehoidjad

ArcheBlade

Alternatiivsed nimed: ArcheBlade

ArcheBlade mäng on multiplayer mäng, mis on välja töötatud Korea eksperdid. In ArcheBlade Te mängida kolmandas isikus.

In mäng ArcheBlade registreerimine on kiire. Registreerimiseks mängus ArcheBlade, peate täpsustama:

1. Sinu kasutaja nimi.

2. Kirjutage e-posti aadress ja parool.

Mängi mängu ArcheBlade valisite küljel võitlevad üksteise vastu.

Mäng Archeblade kasutatud erilisi nippe ja combo, et sa leida arcade mäng võideldes. Sul on ka osaleda meeskond mängida strateegia elemente.

In online mängu saab mängida ArcheBlade üks kümnest märki esindatud:

1. Renoah Collintz - tema uskumatu võim ruumitaju. Tema eriala on tappa, kuigi nagu luuraja Renoah Collintz see näitab ennast rohkem kui täiuslik.

2. Elika Bayer on tume elf. See omab kindlustusseltsi ja teisi ettevõtteid. Ta süüdistatakse luua universaalne relv.

3. Gaspar la Velfanar - see kuulub klanni päkapikud. See kuulub keisrinna priverzhenikam Darkness. See täht suutis ennustada oma tulevikku.

4. Cezanne La Gatal - enne, kui ta oli salajane uurija. Ta omab volitusi tume magic. Tema tegelik nägu keegi kunagi näha, sest ta otsustas muuta oma välimust. Samuti on ta allutatud keisrinna of Darkness.

5. Elrath Nazaruth - ta elas Kuningriik Elves, mis loob armastuse ja pühendumusega. Ta on tugev magic ja on vaenlane keisrinna of Darkness.

6. Dan Mei on hiiglaslik sõdalane hõim. Ta võitleb küljel keisrinna pimeduse, sest rasketel aegadel ta päästis oma hõim.

7. TIAC Thompson Jr Ülemjuhataja on seitsmes liigas. Ta alati seadust järgida ja teha ratsionaalseid otsuseid. Aga vaatamata sellele, et ta oli väga ebaviisakas ja õel. TIAC Thompson Jr teab maagia ja võitluskunstide omab.

8. Dick Megaton on Ülemjuhataja Jean. Ta sündis verega neetud, kuid sellele vaatamata lubanud luua õiglus maailmas.

9. Renny Rich'Lich on Ülemjuhataja Odessa. See omab maagilist võimu maagia ja õpetaja Odessa Akadeemia. Selle usun ka spioon.

10. Valle Estrada Draco Emperatore on järletulija General Dragons. Leitakse priverzhenikom seitsmes liigas. Nüüd ta shirif.

Kõik need tegelased on ainulaadsed võimed.

Saad mängida ArcheBlade online, kui teie süsteem vastab järgmistele nõuetele:

1) Intel Core2 Duo 1,86 GHz - protsessor.

2) 2 GB - RAM.

3) 2,5 GB - HDD.

Koos oma sõpradega online mäng registreeru ArcheBlade tasuta anda Ooteaeg on isegi lõbusam.

Järgige kõiki eesmärke kõrgel tasemel ja seega teenida edu mängu ArcheBlade. Edu teile selles uskumatu ja põnev lahingud!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more