Järjehoidjad

Archlord 2

Alternatiivsed nimed: Archlord 2

Archlord 2 mäng, mis peetakse uudsuse ja suure läbimurde oma žanris. See mäng on massiliselt multiplayer online rollimäng, mis loodi fantaasia seade. Storyline Archlord 2-line - see vastasseis orke ja inimestele.

Mäng Archlord 2 registreerimine toimub ainult täiskasvanud kasutajad. Registreerimiseks mängus Archlord 2 peate täpsustama:

1) oma e-posti aadress.

2) salasõna.

Arch isand 2 mäng, mis kutsub teid valida pool inimestele või Orcs, ning viia see võit.

Archlord II mäng võrreldes teiste mängude žanr ei kasuta Märgiklass süsteem. Hakkate mängima seda, umbes sama oskuste kogumi. Ainult mängu, siis on võimalik, et arendada oskusi oma iseloomu. Et seda teha, pead varuma palju kannatust.

Play Archlord 2 Võite üksikutes klassides kogu mängu, oskusi, mida on vaja parandada. Kuid palju huvitavam mängida hübriid klass, mis on erinevad oskused ja võimed.

Archlord 2 mäng universum Internetis on disainitud nii, et isegi lühikese matka ümbruskonnas oleks hävitamine suur hulk mobs.

Archhlord Game 2 on korraldatud nii, et vaenlased tundub koheselt silma. Nad võivad ilmuda erinevalt:

1) otse õhust

2) välja roomata alates maa all

3) langevad mu peas puudelt.

Sellisel juhul suur hulk mobs ei suuda taluda isegi mõned löögid, mis toob pogrommid ja nad omakorda teid kiiresti igavleda.

2 online mäng Archlord korraldatud PvP. Arendajad on valmis mitmeid eri tüüpi lahinguid:

- Duel

- Battle vahel klannid

- Deathmatch

- Castle piiramisrõngas.

Tavaliselt mängus Archlord Online 2 võita need, kes mängida enam, ja mitte neile, kes mängis seda parem. See tähendab, et kui te hävitada rohkem monsters, suutsid osta parim varustus ja seega saab paremini kaitsta ennast.

Tuleb märkida, et mäng Archlord 2 on jätkuks esimese osa storyline Archlord ja ta elab oma aja.

Graafika mäng, gameplay, külalistele, uhke maalilise maastiku - kõik on pallil ja väärib suurimat kiitust.

Creation Archlord 2 on üks parim mäng maailmas, ja mängu arendajad on teretulnud.

Sukeldu mäng maailmas, kus iga kasutaja saab arendada oma iseloomu nagu tema süda soovib. Sa ei saa jääda klassi ja rassi raamid mängu. See võimaldab teil pumbata, mille tulemusena selle ainulaadsust, nagu hübriid mage ja tapja.

Märkus PVP režiimis, kus mängu arendajad on teinud endast oleneva. Siit leiad suure hulga meetmeid, mass võimalusi alates duels ja lõpetades suurte lossi piiramisrõngas.

Kui olete huvitatud maailmas Archlord 2, siis ei viivitaks ja registreerida kohapeal ja mängud ja saada tööd.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more