Järjehoidjad

Gods Arena

Alternatiivsed nimed: Gods Arena

Gods Arena mäng, mida saab mängida online praegu.

Siin kohtub maailma targad võlurid, sõdalased, väga salakaval varastada. Sul on võita kõik vaenlased, et saada võti surematus.

Kui sa oled tõeline kangelane ja ei karda midagi, siis see mäng on sulle, sest sa pead väljakutse jumalate ja et jõudu ei ole igaühe jaoks.

Online-mäng Arena Gods registreerimine on võimalik läbi sotsiaalsete võrgustike: Facebook, vkontakte, klassikaaslased ja mu maailm. Võite ka tellida veebilehe kaudu mängu. Registreerimiseks peate täpsustama:

1) oma meiliaadress.

2) nime, mis on nähtav kõigile mängijatele.

3) Sisestage parool.

In Gods Arena mängu mängida siis valige märk, et sa pead otsingul algaja. Selle quest sa kohtub kõiki mängureegleid.

Arena Gods online mäng, mis hõlmab kolmepoolsete vastasseisu. Võite vaid võidelda ise ja peale teised kaks külge.

Simulatsioon jumalad Arena karistatakse rahatrahviga. Sul on kohustatud rünnata kõik vaenlased erinevatel külgedel või vähemalt kasutada auto-kick. Juhul tegevusetust saab ka rünnata välk.

Kui pool ei ole või sõdalaste mõned osapooled ei tulnud piisavalt võidelda, siis nad ei saa osaleda mängus, kuid lahing toimub kahe ülejäänud meeskonnad.

Game Arena Bogov on mitmeid funktsioone:

1) Ajal lahing, iga osapool võib olla samal ajal mitte rohkem kui 30 tähemärki.

2) Kui tegelane sureb, siis ta saab alustada uut laadi osas.

3) Kui selleks, et alustada mängu teile öelnud, et ei ole olemas kohti, võite "saada vastavalt" pre-taotluse esitamise tähtaeg eriline võimalus. Kui te esitama avalduse, siis ei saa jätta mängu ja asukoht, mille tahtsime võidelda.

Game Arena Gods juhtimisel on määratletud järgmiselt:

1) Poole tunni pärast igas kohas pärast võitlema, mille määrab kindlaks "Leader" on kangelane, kes võiksid tekitada kõige rohkem võidab (kahju), et oma vastased.

2) juht võib delegeerida juhirolli iseloomu, kes on oma meeskond. Kui liider sureb, nupp juhtimine edastatakse automaatselt järgmise tähemärgi juurde, mis tekitas kõige rohkem kahju suurus.

3) Selle nupu abil juht saab liikuda oma mängijaid, et tema jaoks vajalik, et anda sel juhul, võimalus taktikalistel õppustel lahingus.

On mängu taset Arena Gods toimib "ujuv limit" osalejad.

Enne iga arena tekitatud aktiivsete tähemärki iga soovitud taseme sõltuvus. Siit, väikseim arv lahutatud teatud osa, mis on "inimese faktor" ja arvu määrab maksimaalse osalejate arv igal küljel areeni.

Maksimaalne osalejate arv võib leida eelkõige võimalus mängu paneel.

Arena Bogov - mäng tõelised kangelased!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more