Järjehoidjad

ARGO

Alternatiivsed nimed: ARGO

Paljud mängud proovida kujundada tulevikku, mis ootab meie maailmas pärast apokalüpsis. ARGO mäng pakub näha maailma läbi prisma magic. Vastavalt arendajad selle versiooni mängu, tuleviku universumis ei ole ilma maagiline sekkumine, kuigi teatud ametikohtadel selles mängus on ultramoodne tehnoloogia ja avastusi.

Asi on suure paugu ja mutatsioonid, mis on põhjustanud tekkimist maailma vaatenurgast kaks kummaline inimeste ...

Seaduste fantaasia žanr, mängu ARGO pakub väga halb ajalugu. Asja tuum on see, et pärast katastroofi universaalteenuse ulatuse inimkond lihtsalt olemast klass ja aga välja teiste rasside. Need on kaks peamist liiki tulevasi elanikke Maa. Esimesed asukad - rahulik valgus olendid kes kummardavad kingitused looduse ja selle ilu, otsima harmooniat ja on üldiselt mitte väga tunnustama tehnoloogilise arenguga. Neid lapsi loodust kontrastina teise sõidu. Siin on kõik ehitatud seadmed, tehnoloogia ja järeleandmatu jätkamisega edu. See rass on läbi käinud universaalne katastroof kõht planeedi, et otsida igavene harmoonia võõras neile. Aga nad kummardavad teadusliku tehnoloogia ja usun, mida käed ja abita loodusjõud loob täiusliku maailma. Selline on vastuolus stiilis maailmad füüsikud vastu lüürikud tegelikult pakub

Argo Online mäng. Milline on maailma pritknete oled? Sest nüüd on sinu kord.

In ARGO Online registreerimine ei too te vaeva, kui teil on juurdepääs ülemaailmse veebi ja e-posti aadress. Sisestage nimi vastavas valdkonnas oma tulevase isiksuse salasõna, e-mail - see on kõik, mis te küsite mäng. Lisaks küsib, mida teha.

Alustada mängida mängu online ARGO võib olla üks kaheksast käsitööd. Sinu iseloom võib olla vapper kaitsja, vapratele sõduritele, Savvy Adept Alchemist targem, kartmatu tamer meisterlik Medic, Sniper, või hästi suunatud salakaval saboteurs. Immuunsus ja üsna võimas rusikas arendajad andis kaitsjate Warriors ja paraku saboteurs. Aga kätte võidelda võimeid Kummalisel õnnistatud Arstid ja Tamers. Nad katsti töötada mitte ainult mõned tuhkrute kuid reaalne võitlus tõugu loomi. Omakorda Snipers, adepts ja alkeemikud - suured fännid pauk võitleb ja osaleda võitlus nendega ilma liiga palju tookord kogenud mängijatele ei soovita.

ARGO saab mängida igaüks, kellele meeldib pidevalt pahandusi ja võitlus eri lahingutes. Need, muide, võib olla mitmeid. Võite minna haarangud teiste mängijatega. Nii saab tutvuda kõik need, kes, nagu teiegi, elada rahus Argo. Võite külastada erinevaid oksjoneid. Sealt minna õnnelik kauplejatele väga halb saak, see on suurepärane võimalus täiendada oma varusid vajalikke asju. Ja mäng annab sulle võimaluse valida, ütleme, mehe mängu. Jah, me oleme muidugi umbes palatites. Nad võivad lihtsalt vali - kaalub kõiki nende soove, korja üks, mis täiendab oma iseloomu kogu mängu.

Aga kui teil on püütud vaenlast, saate hüvitist hankemenetluse punkti. Aga kui surm edestada oma iseloomu, siis tuleb maha arvata neid punkte nagu karistus. Alas, selline on elu. Huvitav, Agro on üks naljakas liikuda - üks ühele lahingus, kus keegi sureb. Nii duelists ei mõtle surmanuhtluse eest ja võidelda nagu midagi. Ei meeldi iseloomu - heitlus seda!

Amateur tehnokraatlik elu ja janu filosoofiline loodusega kooskõlas, on kaks sõdivaid vahel klass riskikapitali arengut ja nii mäng, ei saa visata koos sõnaga. Nii et isegi kui sa tõesti tahad öelda midagi ebameeldivat vaenlane, ei tööta: need on reeglid.

Ja lõpuks on ajakava. See on väga huvitav ja kontrastne. On töötanud paljudes kohtades. Ütle, saab tiir läbi koobaste eakaaslaste ja Dungeons on, näed, ja sa leiad midagi kasulikku. Allmaarajatistes ideoloogiline arendajad peidetud aardeid nagu mänguraha. Aga me soovime leida mitte ainult-mängu raha, vaid leidma ka kõige tähtsam aare - lõbus mäng

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more